Black Panther: Yaşasın Wakanda İlk Fragman 1 – Black Panther Wakanda Forever 02

Black Panther: Yaşasın Wakanda İlk Fragman

25 Temmuz 2022

Marvel Studios’tan Black Panther: Wakanda Forever / Black Panther: Yaşasın Wakanda filminin ilk resmi fragmanı ve afişi paylaşıldı. Film, 11 Kasım 2022’de sinemalarda!

Queen Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) ve Dora Milaje (Florence Kasumba), Kral T’Challa’nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır. Wakanda halkı, hayatlarının bir sonraki bölümünü kucaklamak için çabalarken kahramanlar, War Dog Nakia (Lupita Nyong’o) ve Everett Ross’un (Martin Freeman) yardımıyla bir araya gelecek ve Wakanda krallığı için yeni bir yol çizeceklerdir.

Gizli bir deniz altı ulusunun kralı Namor olarak karşımıza çıkan Tenoch Huerta ile birlikte filmde Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena ve Alex Livanalli de yer alıyor.

Black Panther: Yaşasın Wakanda İlk Fragman 2 – Black Panther Wakanda Forever Yasasin Wakanda poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Korku Kapanı / Storage 24 Fragman 3 – Storage 24

Korku Kapanı / Storage 24 Fragman

Korku Kapanı filmine ait fragman yayında! Koridorlardan oluşan labirentte mahsur
Thor: Ragnarok Yeni Fragman 4 – Thor Ragnarok header

Thor: Ragnarok Yeni Fragman

27 Ekim'de gösterime girecek Thor: Ragnarok filmine ait yeni fragman