Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür Yeni Fragman

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür filminden Türkçe altyazılı yeni fragman paylaşıldı. Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür, 15 Ekim’de sinemalarda!

2018’de David Gordon Green’in, Jamie Lee Curtis’in rol aldığı Halloween / Cadılar Bayramı filmi, tüm dünyada 250 milyon dolardan fazla kazanarak gişe rekorları kırdı. 40 yıllık serinin en yüksek hasılat yapan filmi oldu ve korku filmi tarihinde açılış haftasında en iyi film olarak rekor kırdı.

Michael Myers’in geri döndüğü Cadılar Bayramı Gecesi henüz bitmedi.

Laurie Strode (Curtis), kızı Karen (Judy Greer) ve torunu Allyson’ın (Andi Matichak) maskeli canavar Michael Myers’i Laurie’nin bodrumunda kafese kapatıp ateşe vermelerinden dakikalar sonra Laurie, kendisine ömür boyu eziyet eden kişiyi sonunda öldürdüğünü düşünerek hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye koşar.

Ama Michael, Laurie’nin kapanından kurtulmayı başardığında kan dökme ritüeli devam eder. Laurie acılarıyla savaşıp kendini ona karşı savunmaya hazırlarken tüm Hadonfield’ın durdurulamaz canavara karşı ayaklanmasını sağlar.

Strode kadınları, Michael’ın ilk saldırısından kurtulanlardan oluşan ve kontrolü ellerine almaya karar veren bir gruba katılırlar ve Michael’ı sonsuza dek yakalamak üzere ava çıkan yasadışı bir çeteyi oluştururlar.

Şeytan, bu gece ölecek…

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür Yeni Fragman 1 – Halloween Kills Cadilar Bayrami Oldurur 1

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür Yeni Fragman 2 – Halloween Kills Cadilar Bayrami Oldurur 9

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür Yeni Fragman 3 – Halloween Kills Cadilar Bayrami Oldurur 12

Universal Pictures, Miramax, Blumhouse Productions ve Trancas International Films sunar. Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür, oyuncular Memur Frank Hawkins rolünde Will Patton, Thomas Mann (Kong: Kafatası Adası) ve Anthony Michael Hall (Kara Şövalye).

Cadılar Bayramı Öldürür, 2018’in dünya çapında fenomen olan filminden sorumlu olan ve geri dönen yapım ekibinden. Yazar Scott Teems (SundanceTV’de Rectify), Danny McBride ve David Gordon Green, esinlenilen karakterlerin yaratıcıları John Carpenter ve Debra Hill. Filmin yönetmeni David Gordon Green ve yapımcıları Malek Akkad, Jason Blum ve Bill Block. İdari yapımcılar John Carpenter, Jamie Lee Curtis, Danny McBride, David Gordon Green ve Ryan Freimann.

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür 15 Ekim’de sinemalarda.

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür

Tür: Korku
Yönetmen: David Gordon Green
Senaryo: Scott Teems, Danny McBride ve David Gordon Green
Esinlenilen Karakterlerin Yaratıcıları: John Carpenter ve Debra Hill
Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Thomas Mann ve Anthony Michael Hall
Yapımcılar: Malek Akkad, Jason Blum, Bill Block
İdari Yapımcılar: John Carpenter, Jamie Lee Curtis, Danny McBride, David Gordon Green, Ryan Freimann

Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür Yeni Fragman 4 – Halloween Kills Cadilar Bayrami Oldurur 3

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir