Black Panther: Yaşasın Wakanda Yeni Fragman 1 – Black Panther Wakanda Forever 09

Black Panther: Yaşasın Wakanda Yeni Fragman

5 Ekim 2022

Marvel Studios’tan Black Panther: Wakanda Forever / Black Panther: Yaşasın Wakanda filminin yeni fragmanı ve posteri paylaşıldı. Film, 11 Kasım 2022’de sinemalarda!

Queen Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) ve Dora Milaje (Florence Kasumba), Kral T’Challa’nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır. Wakanda halkı, hayatlarının bir sonraki bölümünü kucaklamak için çabalarken kahramanlar, War Dog Nakia (Lupita Nyong’o) ve Everett Ross’un (Martin Freeman) yardımıyla bir araya gelecek ve Wakanda krallığı için yeni bir yol çizeceklerdir.

Gizli bir deniz altı ulusunun kralı Namor olarak karşımıza çıkan Tenoch Huerta ile birlikte filmde Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena ve Alex Livanalli de yer alıyor.

Black Panther: Yaşasın Wakanda Yeni Fragman 6 – Black Panther Wakanda Forever poster 2

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Nope / Hayır Filminden Teaser 7 – Nope Hayir

Nope / Hayır Filminden Teaser

“Kötü mucize nedir?” Nope / Hayır adlı Jordan Peele filminden
The Predator Yeni Teaser Poster ve Fragman 8 – 004

The Predator Yeni Teaser Poster ve Fragman

14 Eylül’de vizyona girecek The Predator filmine ait yeni teaser