Bü(s)k Açık Hava Film Gösterimleri Devam Ediyor! 1 – cinema posta212

Bü(s)k Açık Hava Film Gösterimleri Devam Ediyor!

Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulübü’nün Temmuz ayı boyunca her Salı, Çarşamba ve Perşembe düzenlediği açık hava film gösterimleri yoğun istek üzerine Ağustos’un ilk haftasında da devam edecek!

Temmuz ayı boyunca 12 film gösterimi bir de Kulüp Şenliği yaparak kulüp üyelerinin çektiği kısa filmleri seyirciyle buluşturan Bü(s)k, Ağustos’un ilk haftasında 3 film gösterimi yaparak yaz dönemini kapatacak.

filmler

5 Ağustos – Salı Seven Psychopaths
6 Ağustos – Çarşamba Nothing Personal
7 Ağustos – Perşembe Vavien

Yeni sinema salonu açılıyor!

Yaz döneminin geriye kalan kısmında Bü(s)k mesaisini Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs’te yer alan ve açılışını Ekim’in başında yapacakları yeni sinema salonuna harcayacak. Bir sinematek olmayı deneyecek olan bu salon hem son teknoloji gösterim ve ses sistemlerine sahip olup hem de ticari bir kaygısı olmadığı için sinemaseverleri tatmin edecek filmlerin gösterildiği bir salon olacak.

Türkiye’de bir ilk olarak vizyon filmlerinin sesli betimleme ve ayrıntılı altyazı seçenekleri ile birlikte izleyiciye sunulması sayesinde görme ve işitsel engellilerin de film izleyebilecekleri bir salon olacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir