Rampage: Büyük Yıkım 13 Nisan'da Sinemalarda 1 – Rampage Büyük Yıkım

Rampage: Büyük Yıkım 13 Nisan’da Sinemalarda

5 Nisan 2018

Başrolde dünya çapında meşhur yıldız Dwayne Johhson’ın oynadığı ve yönetmenliğini Brad Peyton’ın yaptığı aksiyon macera filmi Rampage: Büyük Yıkım Nisan ayında sinema perdesine geliyor.

Rampage: Büyük Yıkım 13 Nisan'da Sinemalarda 2 – Rampage Büyük Yıkım

Primatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson) doğumundan beri ilgilendiği, aralarında sarsılmaz bir bağ kurduğu inanılmaz zeki gümüş sırtlı gorili George’u herkesten uzak tutmuştur. Ama bir düzenbazın genetik deneyi bu tatlı maymunu hırçın ve devasa bir boyuta dönüştürmüştür. Daha kötüsü buna benzer değişime uğramış yeni hayvanlar da keşfedilmiştir. Bu değişime uğramış yırtıcı hayvanlar Kuzey Amerika’nın içine kadar gelmiş, karşılarına çıkan her şeyi yok etmektedir. Okoye, itibar görmeyen bir genetik mühendisiyle birlikte çalışarak bir panzehirle hem dünyayı hem de en yakın arkadaşını kurtarmak için mücadele edecektir.

Rampage: Büyük Yıkım filminin yıldızları ise şöyle sıralanıyor: Oscar adayı Naomie Harris (“Moonlight”), Malin Akerman (dizi “Billions”), Jake Lacy (dizi “Girls”), Joe Manganiello (dizi “True Blood”), Jeffrey Dean Morgan (dizi “The Walking Dead”), P.J. Byrne (“The Wolf of Wall Street”), Marley Shelton (“Solace”), Breanne Hill (“San Andreas”), Jack Quaid (“The Hunger Games: Catching Fire”) ve Matt Gerald (Dizi “Daredevil”).

Peyton’ın yönettiği filmin senaryosu Ryan Engle, Carlton Cuse, Ryan J. Condal ve Adam Sztykiel, hikayesi ise Rampage oyunundan esinlenerek Ryan Engle tarafından yazılmıştır. Rampage: Büyük Yıkım filminin yapımı Beau Flynn, John Rickard, Brad Peyton ve Hiram Garcia’a, yönetici yapımcılığı Marcus Viscidi, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Jeff Fierson, Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco ve Wendy Jacobson’a ait.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde yapım tasarımcısı Barry Chusid (“San Andreas”), görüntü yönetmeni Jaron Presant (2nd unit, “Star Wars: The Last Jedi”), editör Jim May (“Goosebumps”) ve kostüm tasarımcısı Melissa Bruning (“Dawn of the Planet of the Apes”) yer alıyor. Filmin müziği Andrew Lockington tarafından bestelendi.

13 Nisan 2018’den itibaren vizyona girmesi planlanan bir New Line Cinema sunumu, Wrigley Pictures, Flynn Picture Company, 7 Bucks Entertainment yapımı ASAP Entertainment işbirliğiyle Rampage: Büyük Yıkım filminin dağıtımı, bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleşecek.

Rampage: Büyük Yıkım 13 Nisan'da Sinemalarda 3 – Rampage Büyük Yıkım poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Gölge e-Dergi Kasım 2012 Sayısı Yayında! 4 – golge edergi logo

Gölge e-Dergi Kasım 2012 Sayısı Yayında!

Gölge e-Dergi Kasım 2012 sayısı yayında! Bu sayının kapağı Aleph
Asylum Boş Durmuyor! 5 – Bikini Spring Break 01

Asylum Boş Durmuyor!

Asylum hız kesmeden üretmeye(!) devam ediyor. Son yıllarda hangi filmleri