Hazır mıyız? The Exorcist Remake'i Geliyor! 1 – the exorcist 505702c41624b

Hazır mıyız? The Exorcist Remake’i Geliyor!

Evet doğru duydunuz. Bir kült korku klasiği daha remake pastasından payını almaya hazırlanıyor. Korku sineması tarihine adını altın harflerle yazdıran 1973 yapımı The Exorcist günümüz imkanlarıyla yeniden çekilecek. 

Orijinal filmden 40 yıl sonra Morgan Creek Productions büyük bir risk alarak remake olayına soyunmuş durumda. Deadline’ın haberine göre firma 5 filmin haklarını satın almış durumda. Bunlar Ace Ventura: Pet Detective, Major League, Young Guns, Flying Tigers ve The Exorcist.

12 yaşında içine şeytan girmiş bir kızı canlandıran Linda Blair’ın Regan rolünü kimin devralacağı ise merak konusu. Dedikoduda geçen isimler arasında The Mentalist tv serisinden Emma Rayne Lyle, Revenge tv serisinden Emily Alyn Lind, The Walking Dead tv serisinden Brighton Sharbino var.

twweevuveycpz1ickm8w

The Exorcist remake’den ziyade bir reboot projesi. Böylesi bir konuyu sıfırdan nasıl alacaklar bu da ayrı bir merak konusu. Özellikle hayranlar tarafından büyük bir hışımla karşılanan yine efsane korku filmleri A Nightmare on Elm Street, Friday the 13th ve Halloween reboot/remake facialarından sonra The Exorcist’in akıbeti ne olacak, bekleyip göreceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://moviepilot.com/posts/3561315-exorcist-remake-in-the-works?lt_source=external,manual

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Görmeden bilemeyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir