Cadılar Bayramı Sona Eriyor İlk Fragman 1 – Halloween Ends Cadilar Bayrami Sona Eriyor 01

Cadılar Bayramı Sona Eriyor İlk Fragman

21 Temmuz 2022

Halloween Ends / Cadılar Bayramı Sona Eriyor filminin Türkçe altyazılı ilk fragmanı yayınlandı. Film, 14 Ekim 2022’de sinemalarda!

Bu Laurie Strode’un son hamlesi.

Sinema tarihinin en ünlü, en saygın korku filmi serilerinden biri olan Halloween, 45 yıl sonra yeni üçlemenin epik, dehşet verici sonuna ulaşıyor. Laurie Strode, daha önce ekranda hiç görülmemiş son mücadelede, şeytanın vücut bulmuş hali olan Michael Myers ile son kez yüzleşiyor ve bu yüzleşmede sadece bir kişi hayatta kalacak.

Cadılar Bayramı Sona Eriyor İlk Fragman 2 – Michael Myers

Korku sineması ikonlarından Jamie Lee Curtis, serinin ilk “final kızı” olan ve Curtis’in kariyerini başlatan Laurie Strode rolüne son kez dönüyor. Curtis, Laurie’yi 40 yıldan uzun bir süredir canlandırıyor ve bu sinema tarihinin en uzun süren oyuncu karakter eşleşmelerinden biri olmuş durumda. Seri, 2018 yılında yeniden vizyona girdiğinde Halloween / Cadılar Bayramı filmi rekorlar kırdı. Serinin en çok hasılat yapan filmi oldu ve bir korku filminde en yüksek açılış hafta sonu ile yeni bir rekor kırdı.

Geçen yılın Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür filmindeki olaylardan dört yıl sonra torunu Allyson (Andi Matichak) ile birlikte yaşayan Laurie, anılarını yazmayı tamamlar. Michael Myers, o zamandan beri ortada görülmemektedir. Laurie, yıllarca kendi gerçekliğini Michael’ın hayaletinin belirlemesine izin verdikten sonra korkudan ve öfkeden özgürleşmeye ve hayatı kucaklamaya karar vermiş durumdadır. Ama genç bir adam olan Corey Cunningham (Rohan Campbell; The Hardy Boys, Virgin River), bakıcılığını yaptığı bir erkek çocuğu öldürmekle suçlanır. Bu olay, bir şiddet ve dehşet dalgası başlatarak Laurie’yi de kontrol edemediği kötüyle son kez yüzleşmeye zorlayacaktır.

Cadılar Bayramı Sona Eriyor İlk Fragman 3 – Halloween Ends Cadilar Bayrami Sona Eriyor 02

Halloween Ends / Cadılar Bayramı Sona Eriyor filminde Will Patton memur Frank Hawkins rolüne, Kyle Richards Lindsey Wallace rolüne ve James Jude Courtney de Shape rolüne geri dönüyor.

Filmin yönetmeni David Gordon Green, senaryo yazarları ise Paul Brad Logan (Hayallerimdeki Kadın), Chris Bernier (The Driver serisi), Danny McBride ve David Gordon Green. Uyarlanan karakterlerin yaratıcıları John Carpenter ve Debra Hill. Cadılar Bayramı Sona Eriyor’un yapımcıları Malek Akkad, Jason Blum ve Bill Block. İdari yapımcılar John Carpenter, Jamie Lee Curtis, Danny McBride, David Gordon Green, Ryan Freimann, Ryan Turek, Andrew Golov, Thom Zadra ve Christopher H. Warner.

Universal Pictures, Miramax ve Blumhouse, Halloween Ends filmini sunar! Film, Rough House Pictures iş birliği ile bir Malek Akkad yapımı.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Halloween Ends / Cadılar Bayramı Sona Eriyor

Yönetmen: David Gordon Green
Senaryo: Chris Bernier, David Gordon Green, Paul Brad Logan, Danny McBride
Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, James Jude Courtney, Rohan Campbell, Will Patton, Kyle Richards, Nick Castle
Yapımcılar: Jason Blum, Malek Akkad, Bill Block
İdari Yapımcılar: David Gordon Green, Danny McBride, John Carpenter, Jamie Lee Curtis, Ryan Freimann, Ryan Turek, Andrew Golov, Thom Zadra, Christopher H. Warner

[/box]

Cadılar Bayramı Sona Eriyor İlk Fragman 4 – Halloween Ends poster 2

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Korku Sokağı Üçlemesi Resmi Fragman 5 – Fear Street Korku Sokagi 3

Korku Sokağı Üçlemesi Resmi Fragman

Üç Film. Üç Hafta. Sonsuz Bir Dehşet! Netflix, tüyler ürpertici
Aquaman ve Kayıp Krallık İlk Fragman 6 – Aquaman and the Lost Kingdom Kayip Krallik 2023 1

Aquaman ve Kayıp Krallık İlk Fragman

Aquaman and the Lost Kingdom / Aquaman ve Kayıp Krallık