Constantine, Arrow’a Konuk Oluyor!

Çizgi roman TV uyarlamalarında Arrow ve The Flash ile bir hayli başarılı olan The CW, önümüzdeki yıl da Legends of Tomorrow ile başarısını pekiştirecek gibi görünüyor. Ancak NBC’de yayınlanan ve istediği reytinglere ulaşamadığı için yapımcı tarafından kaldırılan Constantine o kadar şanslı değil.

Reytinglere yenik düşen çizgi roman uyarlaması Constantine’in önce başka bir kanala transferi söz konusu olmuş, sonra bu da gerçekleşmeyince yayından kaldırılmıştı.

Arrow’un yıldızı Stephen Amell ise Constantine’in yayından kalkmaması gerektiğini söylemiş, seriyi başarılı bulduğunu sözlerine eklemişti. Hatta Constantine’in Arrow’a konuk olmasını istediğini, bu konuda hayli heyecanlı olduğunu da belirtmişti.

Amell’in isteği gerçek olmuş gibi duruyor keza Constantine yayından kalkmış olsa da Arrow’da hayat bulacak.

Constantine’e hayat veren Matt Ryan da Twitter hesabından konu ile ilgili bir tweet atarak haberi neredeyse doğrulamış görünüyor. Ancak Ryan’ın hayat verdiği John Constantine’in Arrow’daki rolünün ne kadar geniş çaplı olup olmayacağı henüz netleşmiş değil. Bu da önümüzdeki günlerde netleşecek.

Arrow 7 Ekim’de sahalara dönüyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/arrow-season-4-constantine-matt-ryan/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Venom (2018) Neden Bu Kadar Kötü?

Aylardır yolu gözlenen, Tom Hardy vesilesiyle beklentiyi arşa çıkaran ve oldukça sert geçeceği düşünülen Venom neden bu kadar kötü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir