Deadpool Nihayet Kendi Filmine Kavuşuyor 1 – deadpool

Deadpool Nihayet Kendi Filmine Kavuşuyor

Uzun zamandır yılan hikayesine dönen Deadpool filminin akıbeti nihayet belli oldu. Stüdyo nihayet konu ile ilgili gerekli hazırlıkları tamamladı. Şayet bir aksilik çıkmazsa Deadpool 12 Şubat 2016’da sevenleri ile buluşacak. İlk olarak 2009 yapımı X-Men Origins: Wolverine’de karşımıza çıkan karakter çizgi roman fanlarını tatmin etmekten çok uzaktı. Ryan Reynolds’ın canlandırdığı karakter özellikle çok konuşmasıyla biliniyor fakat filmdeki yapılan değişiklikler pek memnun edici değildi.

Uzun zamandır yılan hikayesine dönen ve solo bir filmin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hep bir muallakta olan filmin geleceği de bu şekilde belli olmuş oldu. Ryan Reynolds’ın özellikle son çalışmaları Green Lantern ve R.I.P.D. ile düşüşe geçtiği aşikar. Bununla birlikte heyecanla beklenen bir Deadpool filmi ile yeniden gönülleri fethetmesi olası. Film X-Men: Apocalypse’den hemen önce vizyona girecek. Yani Wolverine ve Deadpool karakterlerini yeniden bir arada görmek gibi bir durum söz konusu olabilir. En azından cameo bile olsa.

Bununla beraber ‘Wolverine 3’, 3 Mart 2017’de, Fantastic Four, 7 Ağustos 2015’te vizyonda olacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/deadpool-movie-release-date-rob-liefeld/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir