Freddy Krueger, Michael Myers'la Kapışmak İstiyor! 1 – cbkj2p1vvzw8p64nlybn

Freddy Krueger, Michael Myers’la Kapışmak İstiyor!

28 Eylül 2015

Yıllarca Freddy Krueger’a hayat vermiş başarılı aktör Robert Englund, 2010 yılında remake’i çekilen Elm Sokağında Kabus ve olası bir devam filmi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Robert Englund : “Yeniden Freddy’i oynayabilirim, tek şartım Michael Myers ile aynı filmde olmak!”

Englund’a sorulan sorulardan birisi 2010 yılında çekilen remake’te Freddy Krueger’ın çocuk katili olduğu kadar çocuk tacizcisine de evrilmesini nasıl karşıladığı soruldu. Usta aktör ikon karakter Krueger’i bir tacizciden ziyade çocuk katili olarak tanımladığını söyledi. (Bilindiği gibi filmin yeniden çevriminde çocuklara cinsel tacizde de bulunan bir Freddy portresi çizilmişti)

“REMAKE’lerin acilen durması lazım”

Bir diğer soru ise remake’in neden başarısız olduğu hakkındaydı. Aktör “Günümüzde çekilen yeniden çevrimler başarısız oluyor çünkü yeni bir şey vermiyorlar. Bu remake/reboot çılgınlığının acilen durması lazım. Hatta değişiklikler zarar bile veriyor. Bence remake yerine filmin devamı niteliğinde seriler çekilmeli. Örneğin Elm Sokağında Kabus remake değil de Elm Sokağında Kabus 8, veya ne bileyim Freddy Michael Myers’a karşı gibi filmler.”

Bunun üzerine “peki yeni bir Elm Sokağında Kabus filminde oynamak ister misiniz?” sorusu soruldu. Englund: “Tabii ki bunu çok isterim. Ancak dediğim gibi filmde Michael Myers’ın da olması gerek. Bu şekilde daha iyi olacağı inancındayım.” açıklamasında bulundu. Biz de 80’lerin bu kült iki ikonunu aynı filmde görmeyi çok isteriz, umarız Englund’un bu nefis fikri değerlendirilir.

Freddy Krueger, Michael Myers'la Kapışmak İstiyor! 2 – latest?cb=20140210002711

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://moviepilot.com/posts/2015/09/27/robert-england-says-he-d-play-freddy-if-they-make-a-freddy-vs-michael-myers-flick-3564140?lt_source=external,manual,manual

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Terkedilmiş'in Teaserı Yayınlandı 3 – unnamed 3

Terkedilmiş’in Teaserı Yayınlandı

“Terkedilmiş” bir sanatoryumda 9 kişinin hayatlarının kesiştiği yasa dışı bir
Hüddam Filminin Afişi Yayınlandı 4 – unnamed1

Hüddam Filminin Afişi Yayınlandı

Yerli korku filmlerinin istilası devam ediyor! 18 Eylül’de vizyona girecek