Yerçekimi / Gravity Fragman Yayında 1 – gravity

Yerçekimi / Gravity Fragman Yayında

21 Mayıs 2013

246210id1a_Online_Jpegs_Only_Ver2_B_Press.inddGravity fragman yayında! Ülkemizde Yerçekimi ismi ile gösterilecek Gravity, 25 Ekim 2013 tarihinde vizyona giriyor. Sandra Bullock ve George Clooney’nin başrollerde olduğu filmin yönetmeni ise Alfonso Cuarón.

Alfonso Cuarón ve Jonás Cuarón tarafından yazılan Gravity’nin konusu kısaca şöyle: “İlk uzay görevine çıkan Dr. Ryan Stone, parlak bir tıbbi mühendistir. Tecrübeli astronot Matt Kowalsky ise emekli olmadan önceki son aktif görevini ifa etmektedir. Rutin bir uzay yürüyüşü esnasında, beklenmedik bir felaket yaşanır. Mekiğin parçalanmasıyla Stone ve Kowalsky uzayda yapayalnız kalır. Uzayın siyahlığına doğru kontrolsüz bir şekilde dönerek ilerleyen ikilinin, birbirlerinden başka hiçbir şeyleri kalmaz. Dünya ile iletişim kaybolduktan sonra kurtuluş için pek fazla bir şans kalmamıştır. Alınan her nefes, ölüme doğru atılmış koca bir adım gibidir.”

Yayınlanan ilk teaser fragmanı aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek İlk Fragman 2 – The Forever Purge Arinma Gecesi Sonsuza Dek 2021 3

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek İlk Fragman

Ünlü dehşet serisi devam ediyor. The Forever Purge / Arınma
Furiosa: Bir Mad Max Destanı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı 3 – Furiosa A Mad Max Saga 2024 1

Furiosa: Bir Mad Max Destanı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Mad Max efsanesi Furiosa ile devam ediyor! Son yılların en