Hannibal Fragman Yayında!

Hannibal fragman yayında! Merakla beklenen yeni dizilerinden biri olan Hannibal, Mads Mikkelsen’in varlığı nedeniyle beklentiyi iyice arttırdı.

Dizinin olay örgüsü Thomas Harris’in Red Dragon isimli romanı referans alınarak oluşturulmuş. Karakterler de gene bu romanın içerisinden seçilerek yaratılmış. FBI ajanı Will Graham (Dancy) ve Lecter (Mikkelsen) arasındaki ilişkiye odaklanacak olan dizinin ilk bölümü 4 Nisan günü yayınlanacak. Dizinin ilk bölümünün yayın tarihi daha önce Ocak 2013 olarak duyurulmuştu.

Hannibal poster

Senaryo: Bryan Fuller
Oyuncular: Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Laurence Fishburne, Lance Henriksen, Gillian Anderson, Gina Torres, Lara Jean Chorostecki, Caroline Dhavernas, Hettienne Park, Aaron Abrams, Scott Thompson, Kacey Rohl, Lara Jean Chorostecki, Raul Esparza, Vladimir Jon Cubrt

Hannibal a Hannibal Dizi Oldu Thomas Harris Red Dragon Mads Mikkelsen Lance Henriksen Hannibal Gillian Anderson dizi

Hannibal-b

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir