Guillermo del Toro’dan: Kabus Sokağı!

Yönetmen Guillermo del Toro’dan KABUS SOKAĞI filminin yeni fragmanı yayınlandı!

“Kabus Sokağı” filminde, iyi seçilmiş birkaç kelimeyle insanları manipüle etme yeteneğine sahip hırslı biri dolandırıcı (Bradley Cooper), kendisinden bile daha tehlikeli olan bir kadın psikiyatrist (Cate Blanchett) ile ilişkiye girer ve işler daha da karışır.

Kabus Sokağı bir roman uyarlaması…

Bradley Cooper, The Nightmare Alley’de Stanton Carlisle’ı canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Cate Blanchett, Rooney Mara, Toni Collette, David Strathairn, Willem Dafoe ve Holt McCallany gibi yıldız isimler yer alıyor. R-rated, yani 18+ bir yapım olarak gösterime girecek olan The Nightmare Alley, noir bir atmosfere sahip olacak. Orijinalinde film, bir kitaptan uyarlandı. The Nightmare Alley romanı ilk kez 1946 yılında yayınlanmıştı.

Guillermo del Toro'dan: Kabus Sokağı! 1 – 1581737.jpg r 1280 720 f jpg q x xxyxx

Guillermo Del Toro, The Nightmare Alley’nin çekimlerine 2020 yılının Mart ayından beri devam ediyordu. Pandeminin ilk dönemine denk gelen prodüksiyon bu nedenle aksaklıklara maruz kalmıştı.

Kabus Sokağı, 4 Şubat 2022’de sinemalarda.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir