Avatar: The Way of Water İlk Fragman 1 – Avatar The Way of Water 2

Avatar: The Way of Water İlk Fragman

10 Mayıs 2022

20th Century Studios’tan Avatar: The Way of Water / Avatar: Suyun Yolu filminin ilk resmi fragmanı ve görselleri yayınlandı.

James Cameron’dan tüm zamanların en yüksek hasılat yapan Avatar filminin ilk devam filmi 16 Aralık’ta sinemalara geliyor!

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında filmi ile birlikte ilk kez sinemada izleyicilerle buluşan 20th Century Studios’tan Avatar: The Way of Water / Avatar: Suyun Yolu filminin ilk resmi fragmanı şimdi dijitalde de yayınlandı. James Cameron’ın tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olan Avatar’ın ilk devam filmi 16 Aralık’ta sinemalara geliyor.

İlk filmde yer alan olaylar ardından geçen on yıldan fazla bir süreden sonra Avatar: The Way of Water / Avatar: Suyun Yolu filmi, Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, onların karşılaştıkları zorlukları, birbirlerini güvende tutmak için harcadıkları çabayı, hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve göğüs gerdikleri trajedilerin hikayesini ele alıyor.

Avatar: The Way of Water İlk Fragman 4 – Avatar The Way of Water 3

James Cameron’ın yönettiği, yapımcılığını James Cameron ve Jon Landau’nun üstlendiği filmin başrollerinde Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement ve Kate Winslet yer alıyor.

İzleyicileri bu unutulmaz serüvene hazırlamak için stüdyo, Avatar filmini 23 Eylül’de yeniden sinemalara getirecek.

Avatar: The Way of Water İlk Fragman 5 – Avatar The Way of Water teaser poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Black Panther: Yaşasın Wakanda Yeni Fragman 6 – Black Panther Wakanda Forever 09

Black Panther: Yaşasın Wakanda Yeni Fragman

Marvel Studios’tan Black Panther: Wakanda Forever filminin yeni fragmanı ve
Smiley Fragman 7 – Smiley 2012

Smiley Fragman

Ashley, Smiley isimli katilin internetten diriltilebildigine dair şehir efsanesini öğrenir