Pek Yakında: Hatchet III

Some legends never die.

(Bazı efsaneler asla ölmez.)

Hatchet III poster2006 yılında Adam Green’in yazıp yönettiği Hatchet ile başlayan Victor Crowley efsanesi, gene Green’in yazıp yönettiği 2010 tarihli Hatchet II ile devam etti. Şimdi sırada Hatchet III var!

“Bir arama kurtarma ekibi, ilk iki filmdeki katliamlardan arda kalanları temizlemek üzere lanetli bataklık bölgesine gider. Bu arada polise teslim olan Marybeth, senelerdir Honey Island Bataklığı’nda Victor Crowley’e terör estirten vudu büyüsünün ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır. Crowley efsanesini bitirmek isteyen Marybeth, bunun için gereken ne varsa yapmaya kararlıdır.”

Üçüncü filmin senaryosunu gene Adam Green yazmış, fakat bu sefer yönetmen koltuğunda oturan isim, ilk uzun metrajını yöneten BJ McDonnell. Daha önce yüzden fazla yapımda kameraman olarak görev alan McDonnell’ın çalıştığı filmler arasında serinin bundan önceki filmleri de yer alıyor.

Victor Crowley’yi ilk iki filmde olduğu gibi gene Kane Hodder canlandırıyor. Bilindiği gibi Hodder, Friday the 13th’in 7, 8, 9 ve 10. bölümlerinde Jason Voorhees’i canlandırmıştı ki kendisi Jason’ı canlandıran aktörler içinde favorimdir.

Hatchet III’de Hodder dışında Danielle Harris, Zach Galligan, Caroline Williams, Derek Mears ve Rileah Vanderbilt rol alıyor.

Hatchet III, ABD’de 14 Haziran günü gösterime girecek.

Hatchet III 2

Hatchet III 1

Hatchet III 3

Hatchet III 4

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yorum var

  1. blank

    İlk filmi seyretmiş bir kişi olarak üçüncüsünden pek umutlu olduğum söyleyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir