Her Salı Kült Film Gecesi’nde: Demir Pençe Korsan Adam 1 – cats3

Her Salı Kült Film Gecesi’nde: Demir Pençe Korsan Adam

Öteki Sinema’nın katkılarıyla, The Public Hotel’de “Kült Film Gecesi”

Türk sinemasının sıradışı yönetmeni Çetin İnanç’tan uçuk kaçık bir süper kahraman uyarlaması: Demir Pençe Korsan Adam! Gösterimler herkese açık ve ücretsiz, üstelik Popcorn’lar da bizden, siz gelin yeter!

The Public Hotel’de her Salı düzenlenen, Öteki Sinema sitesinin kurucusu Murat Tolga Şen ve sinema yazarı Mehmet Erdugan tarafından hazırlanan Kült Film Gecesi’nde 14 Nisan Salı akşamı saat 20:00’da Çetin İnanç’ın trash süper kahraman filmi Demir Pençe Korsan Adam gösterilecek.

Demir-Pence-Korsan-Adam-1969-poster-afisDemir Pençe Korsan Adam, uçuk kaçık bir film, her an her şey olabilir! Durmak bilmeyen bir aksiyonun içine dalan maskeli kahramanımız Demir Pençe, kaçırılan bir profesörün peşine düşüyor. Maskeli kahraman Demir Pençe’nin eski bir hesap için İstanbul’a gelişi, burada Fantom ile karşılaşması ve burada Fantom’u bozguna uğratmasının hikayesini izleyeceğiz.

Demir Pençe Korsan Adam, Yeşilçam’ın ucuz süper kahramanlar furyasından müstesna bir örnek!

Biraz James Bond, biraz Batman, biraz da Süpermen! Demir Pençe Korsan Adam, Yeşilçam’ın çocuksu hayal gücünün eğlenceli örneklerinden biri… Demir Pençe Korsan Adam filmi, 2 yıl önce kaybettiğimiz Vassilis Barounis’e ait Onar Films’den çıkan DVD kopyasından gösterilecek. Bu kopya Onar Films tarafından yenilendi. Filmin başrollerinde Demir Karahan, Nebahat Çehre, Yildirim Gencer, Feri Cansel, Ahmet Danyal Topatan ve Hüseyin Zan yer alıyor!

korsan_adam_1970__3__width600

Her Salı Kült Film Gecesi, The Public Hotel’de ücretsiz bir etkinlik, tüm sinemaseverler davetlidir. Film de, patlamış mısır da bedava! Sizi de bu muhabbet dolu kült gösterim gecelerine bekliyoruz…

The Public Hotel – Beyoğlu

Kuloğlu Mahallesi Turnacıbaşı Caddesi No:1  

10983397_1066623866684935_7441374117855961446_n

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir