Pek Yakında: İblisin Oğlu 13. Vahşet

13 rakamının uğursuzluğunu konu alan, yapımcılığını Zayka Yapım’ın üstlendiği İblisin Oğlu 13. Vahşet filminin teaser fragmanı yayınlandı. Çekimleri Aydın, Denizli ve Muğla’da gerçekleştirilen filmin yönetmenliğini Emre Kaya yapıyor.

Iblisin-Oglu-13-Vahset--550132

Filmin oyuncu kadrosunda ise Fevzi Altunbulak, Burakhan Keyif, Merve Uçar Cangöz, Erkan Karadeniz, Yiğit Dören, Mehmet Topbaş, Emrah Elden, Coşkun Kemer, Mustafa Kılınç ve Ömer Faruk Yıldırım gibi isimler bulunuyor.

Filmin Konusu

Gazetede yayınlanmış, gerçek bir hikâyenin kamera kayıtlarına aktarılmasıdır. Üniversitenin gazetecilik bölümünde eğitim gören bir grup öğrenci, bitirme tezi için ilginç bir haber araştırmaktadırlar. Öğrenciler, Sır perdesi aralanamayan ve 8 dağcının kaybolmasından şüphe edinilen ve aynı zamanda dağ evinde ilkel şartlarda yaşayan Wild’in hikâyesini, kamera kayıtlarıyla destekleyecek şekilde haber yapmaya karar verirler.

Bu arada lanetli olarak inanılan 13 rakamının kehanetini ortadan kaldırmak için 5 kurbana daha ihtiyaç vardır.

Kaybolan 8 dağcının ardından 5 kişilik grup olan gençler, bu sır perdesini aralayabilecekler mi?

İblisin Oğlu 13. Vahşet 27 Aralık’ta vizyona girecek.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir