İlk Yerli Amazon Orijinal Dizisi Düğüm’ün Çekimleri Başladı 1 – Dugum 2024 2

İlk Yerli Amazon Orijinal Dizisi Düğüm’ün Çekimleri Başladı

21 Ağustos 2023

Prime Video, ilk yerli Amazon orijinal dizisi Düğüm’ün çekimlerine başladı. Dizi, 2024’te Prime Video’da izleyicisiyle buluşacak.

Prime Video, yerli Amazon Original içeriklerine olan yatırımlarına devam ediyor ve ilk yerli Amazon Original dizisi Düğüm, 2024 yılında Prime Video aboneleriyle bir araya gelecek. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleri ile buluşturuyor.

İlk Yerli Amazon Orijinal Dizisi Düğüm’ün Çekimleri Başladı 2 – Dugum 2024 3

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın yaptığı Düğüm’ün başrolünde Bergüzar Korel yer alıyor. Başarılı oyuncular Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın da kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Hilal Yıldız, Nazlı Sunlu Kaçan ve Yekta Torun kaleme aldı. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, polisiye, dram, gerilim türündeki dizi, işinde başarılı bir haberci olan Neslihan Turhan’ın hikayesini anlatıyor.

Düğüm Hakkında

Dürüstlüğüyle herkesin gözdesi olmuş Neslihan Turhan, kayıp ve cinayet dosyalarının ele alındığı Tek Gerçek programını sunan, kariyerinin zirvesinde, ünlü bir habercidir. Tek çocuğu Can’ın, arkadaşı Leyla’yı öldürmekle suçlanmasıyla Neslihan’ın dürüstlük ve adalet üzerine kurduğu dünyası altüst olur. Oğlunu korumakla gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamak arasında kalan Neslihan, hayatının en önemli kararıyla karşı karşıyadır: Oğlunu hapse atma pahasına Leyla’nın katilinin peşine düşecek midir?

İlk Yerli Amazon Orijinal Dizisi Düğüm’ün Çekimleri Başladı 3 – Dugum 2024 1

Geçtiğimiz günlerde yerli Amazon Original yapımı olan Bihter filminin 2023 yılının sonunda izleyiciyle buluşacağını duyuran Prime Video, ilk yerli Amazon Originals dizisi Düğüm’ün ardından önümüzdeki dönemde yeni içerikleri de bünyesine katmaya hazırlanıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Amazon'un Sıradışı Animasyonu Undone İlk Tanıtım 4 – Undone Rosa Salazar Amazon Prime Video Series

Amazon’un Sıradışı Animasyonu Undone İlk Tanıtım

Yetişkinlere yönelik bir animasyon olarak hazırlanan “Undone”, “BoJack Horseman”ın yapımcıları
Prime Video, Good Omens’ın Üçüncü ve Final Sezonu İçin Onay Verdi 5 – Good Omens 091

Prime Video, Good Omens’ın Üçüncü ve Final Sezonu İçin Onay Verdi

Tekinsiz ikili bir kez daha Armageddon ile karşı karşıya! Prime