İmzacı GOT Hayranları Avucunu Yalayacak! 1 – game of thrones bloodmoon spin off

İmzacı GOT Hayranları Avucunu Yalayacak!

26 Temmuz 2019

HBO, Game of Thrones’un tüm final sezonunun yeniden çekilmesi için imza kampanyası düzenleyen hayranlara cevap verdi. 8. sezonunun henüz final bölümü yayımlanmamışken ilan edilen imza kampanyası son sezonda hissedilen kalite eksikliğini David Benioff ve DB Weiss’in yazarlık yeteneklerine bağlamıştı.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]George R.R. Martin tarafından yazılan orijinal kitaplara atıfta bulunan imza kampanyasında şu ifadeler yer almıştı: David Benioff ve DB Weiss başvuracakları kaynak malzemeler (yani kitaplar) olmadığında ne yazık ki beceriksiz yazarlar olduklarını kanıtladı. Dizi mantıklı bir final sezonu hak ediyor.[/box]

Game of Thrones’un birçok oyuncusu final sezonuna yönelik olumsuz tepkilere yanıt vermiş, Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner imza kampanyasını “saygısızlık” olarak nitelerken, Jon Snow’a hayat veren Kit Harington ise şikayet edenler için “gidip kendilerini s********” demişti.

HBO Başkanı Casey Bloys da Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin basın turu sırasında konuya nihayet dahil oldu. TVLine’a konuşan Bloys, “Çok popüler bir diziye sahip olmanın çok çok az dezavantajı var. Benim aklıma gelenlerden biri şu: Diziyi bitirmeye çalıştığınızda çoğu kişinin bu karakterlerin hikayelerinin nasıl sona ermesi gerektiğine ilişkin büyük fikirleri oluyor” dedi. Bloys 8. sezonun yeniden çekilmesinin “ciddi biçimde düşündükleri bir şey olmadığını” sözlerine ekledi.

Bloys, hayranların olay örgüsünün çeşitli noktalarına karşı çıkmış olabileceğini ancak final sezonun geçen hafta açıklanan Emmy adaylıklarında çok iyi bir başarı elde ettiğine işaret etti. Bloys, “32 Emmy adaylığı diziye dair kesinlikle güzel bir onay” diye konuştu.

Kaynak: https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/game-of-thrones

Independent Türkçe için çeviren: Sezin Bala

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Gaziantep Üniversitesi Göç Temalı Kısa Filmlerinizi Bekliyor 2 – Gaziantep Üniversitesi Göç Sempozyumu

Gaziantep Üniversitesi Göç Temalı Kısa Filmlerinizi Bekliyor

Gaziantep Üniversitesi tarafından düzenlenen; “Göç: Türkiye’nin ve Dünya’nın Gerçeği” konulu
Miike'den Kan’a Dönüş: Lesson of the Evil 3 – Lesson of the Evil 2012

Miike’den Kan’a Dönüş: Lesson of the Evil

Lesson of the Evil filmine ait ilk ‘teaser’ yayınlandı. Anlaşılan