Jack Ryan Dizisinin Final Sezonu 30 Haziran’da 1 – Jack Ryan season 4 2

Jack Ryan Dizisinin Final Sezonu 30 Haziran’da

25 Mayıs 2023

Tom Clancy’s Jack Ryan dizisi aksiyon dolu bir sezonla geri dönüyor! Prime Video’nun başrolünde John Krasinski’nin yer aldığı ünlü dizisinin dördüncü ve final sezonu 30 Haziran’da Prime Video’da başlayacak ve her Cuma iki bölüm yayınlandıktan sonra 14 Temmuz’da efsane bir finalle sona erecek.

Üçüncü sezondan sadece altı ay sonra prömiyerini gerçekleştirecek final sezonu, Jack’in hikayesini heyecanla bekleyen hayranlarını mutlu edecek. Altı bölümlük dizinin final sezonu dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayına girecek. Hayranları, Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinin ilk üç sezonunu Prime Video’da izleyebilir.

Jack Ryan Dizisinin Final Sezonu 30 Haziran’da 2 – Jack Ryan season 4 1

Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinin dördüncü ve final sezonunda kahramanımız şimdiye dek en tehlikeli görevini üstlenerek hem yerli hem yabancı düşmanlarla karşı karşıya geliyor. Jack Ryan, yeni CIA başkan vekili olarak kurum içindeki bir yolsuzluğu açığa çıkarmakla görevlendirilir ancak o sırada ülkenin savunmasızlığını ortaya çıkarabilecek şüpheli bir karanlık operasyonu keşfeder. Jack ve ekibi yolsuzluğun ne kadar derine indiğini araştırırken çok daha kötü bir gerçeğe ulaşır. Bir uyuşturucu karteliyle bir terör örgütü arasındaki yakınlaşmanın çok daha yakında olduğunu gören kahramanımız, daima korumak için mücadele ettiği sisteme olan inancını da sorgulamak zorunda kalır.

Dizinin kadrosunda Jack Ryan rolünde John Krasinski, James Greer rolünde Wendell Pierce, Mike November rolünde Michael Kelly, CIA Başkan Vekili Elizabeth Wright rolünde Betty Gabriel, Cathy Mueller rolünde Abbie Cornish, Domingo Chavez rolünde Michael Pena ve Chao Fah rolünde Louis Ozawa gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Bir Amazon Studios, Paramount Television Studios ve Skydance Television ortak yapımı olan Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinin yönetici prodüktörlüğü görevini Allyson Seeger, Andrew Form, John Krasinski, Brad Fuller, Michael Bay ve John Kelly üstleniyor. Ayrıca Tom Clancy, Skydance Television adına David Ellison, Dana Goldberg ve Matt Thunell ile Vaun Wilmott, Mace Neufeld ve Carlton Cuse de dördüncü sezonun yönetici prodüktörleri arasında yer alıyor.

Jack Ryan Dizisinin Final Sezonu 30 Haziran’da 7 – Jack Ryan season 4 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı 8 – Fallout 2024 3

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Çoksatan video oyununun dünyasında geçen Fallout’un tüm bölümleri, 11 Nisan
Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı 9 – Reacher 1

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

Reacher geri döndü! Prime Video aksiyon dizisi Reacher’ın ikinci sezon