Kong: Skull Island Yeni Fragman

Kong: Kafatası Adası / Kong: Skull Island, efsanevi Kong hikayesini Jordan Vogt-Roberts yönetmenliğinde, yeniden kurguluyor.

Filmde farklı alanlardan bir grup araştırmacı, Pasifik’te güzel olduğu kadar da tehlikeli olan, meçhul bir adayı keşfe çıkarlar. Hiçbirinin Kong efsanesinin yaşadığı yere doğru yol aldıklarından haberi yoktur.

Kong: Kafatası Adası‘nın başrol oyuncuları şöyle sıralanıyor: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman ve John C. Reilly. Uluslararası oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle sıralanıyor; Jason Mitchell, John Ortiz, Thomas Mann, Shea Whigham, Toby Kebbell ve Eugene Cordero.

Jordan Vogt-Roberts’ın yönettiği filmin senaryosu Max Borenstein, John Gatins, Dan Gilroy ve Derek Connolly’e ait. Kong: Kafatası Adası’nın yapımcılığını Legendary Pictures’dan Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent.

Yönetmen Jordan Vogt-Roberts, izleyiciyi gizemli Kafatası Adası’nın tamamen içine çekebilmek için, oyuncuları ve film yapım ekibi ile birlikte 6 ayda 3 kıta gezdi. İlkel manzaraları yakalayabilmek için Ekim 2015’te ilk çekimin yapıldığı Oahu, Hawaii’nin yanı sıra Avustralya Gold Coast ve son olarak da Vietnam’a gittiler. Filmin çekimleri birçok farklı bölgede gerçekleşse de, bazı yerler daha önce bir filmde hiç görülmedi.

Kong: Kafatası Adası / Kong: Skull Island, bir aksilik olmazsa 10 Mart 2017’de vizyona girecek.

kong-kafatasi-adasi-kong-skull-island-afis

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir