Kong: Skull Island Yeni Fragman 1 – Kong Skull Island 01

Kong: Skull Island Yeni Fragman

17 Kasım 2016

Kong: Kafatası Adası / Kong: Skull Island, efsanevi Kong hikayesini Jordan Vogt-Roberts yönetmenliğinde, yeniden kurguluyor.

Filmde farklı alanlardan bir grup araştırmacı, Pasifik’te güzel olduğu kadar da tehlikeli olan, meçhul bir adayı keşfe çıkarlar. Hiçbirinin Kong efsanesinin yaşadığı yere doğru yol aldıklarından haberi yoktur.

Kong: Kafatası Adası‘nın başrol oyuncuları şöyle sıralanıyor: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson, John Goodman ve John C. Reilly. Uluslararası oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle sıralanıyor; Jason Mitchell, John Ortiz, Thomas Mann, Shea Whigham, Toby Kebbell ve Eugene Cordero.

Jordan Vogt-Roberts’ın yönettiği filmin senaryosu Max Borenstein, John Gatins, Dan Gilroy ve Derek Connolly’e ait. Kong: Kafatası Adası’nın yapımcılığını Legendary Pictures’dan Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent.

Yönetmen Jordan Vogt-Roberts, izleyiciyi gizemli Kafatası Adası’nın tamamen içine çekebilmek için, oyuncuları ve film yapım ekibi ile birlikte 6 ayda 3 kıta gezdi. İlkel manzaraları yakalayabilmek için Ekim 2015’te ilk çekimin yapıldığı Oahu, Hawaii’nin yanı sıra Avustralya Gold Coast ve son olarak da Vietnam’a gittiler. Filmin çekimleri birçok farklı bölgede gerçekleşse de, bazı yerler daha önce bir filmde hiç görülmedi.

Kong: Kafatası Adası / Kong: Skull Island, bir aksilik olmazsa 10 Mart 2017’de vizyona girecek.

kong-kafatasi-adasi-kong-skull-island-afis

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Last Duel / Son Düello 15 Ekim'de Sinemalarda 2 – The Last Duel Son Duello

The Last Duel / Son Düello 15 Ekim’de Sinemalarda

Yönetmenliği ve yapımcılığı Ridley Scott tarafından üstlenilen 20th Century Studios’tan
Onur Saylak ve Hakan Günday İmzalı Boğa Boğa'dan İlk Fragman 3 – Boga Boga 2023 1

Onur Saylak ve Hakan Günday İmzalı Boğa Boğa’dan İlk Fragman

Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda