Korku Seansı 3: Katil Şeytan Fragman 1 – The Conjuring The Devil Made Me Do It 1

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Fragman

26 Nisan 2021

The Conjuring: The Devil Made Me Do It / Korku Seansı 3: Katil Şeytan, korku, cinayet ve bilinmeyen kötülüğün tüyler ürpertici hikayesini paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren sayesinde gözler önüne seriyor. Dosyalarındaki en sansasyonel vakalardan biri, genç bir çocuğun ruhu için verilen bir mücadeleyle başlıyor, ardından onları daha önce gördüklerinin ötesine götürüyor. ABD tarihinde bir cinayet zanlısının şeytani güçler tarafından ele geçirildiğinin iddia edileceği ilk savunma oluyor.

Vera Farmiga ve Patrick Wilson, Lorraine ve Ed Warren olarak geri dönüyorlar. Yönetmen ise Michael Chaves (“The Curse of La Llorona”). Filmin diğer oyuncuları şöyle sıralanıyor: Ruairi O’Connor (Starz’ “The Spanish Princess”), Sarah Catherine Hook (Hulu’s “Monsterland”), Julian Hilliard (“Penny Dreadful: City of Angels” ve “The Haunting of Hill House” dizileri).

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Fragman 2 – The Conjuring The Devil Made Me Do It 2

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Fragman 3 – The Conjuring The Devil Made Me Do It 3

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Fragman 4 – The Conjuring The Devil Made Me Do It 4

The Conjuring: The Devil Made Me Do It / Korku Seansı 3: Katil Şeytan filminin yapımı daha önce Conjuring evreninde iş birliği yapmış James Wan ve Peter Safran’a ait. Chaves’in yönettiği filmin senaryosu David Leslie Johnson-McGoldrick’e (“The Conjuring 2”, “Aquaman”), hikaye James Wan ve David Leslie Johnson-McGoldrick’e ait. Karakterler Chad Hayes ve Carey W. tarafından yaratıldı. Filmin yönetici yapımcıları ise Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Michael Clear, Judson Scott ve Michelle Morrissey.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde Conjuring evreninde iş birliği yapmış görüntü yönetmeni Michael Burgess, yapım tasarımcısı Jennifer Spence, kostüm tasarımcısı Leah Butler, kompozitör Joseph Bishara ve yönetmenin The Curse of La Llorona filminde de çalıştığı kurgucu Peter Gvozdas ve Christian Wagner (“Furious 7”) bulunuyorlar.

The Conjuring: The Devil Made Me Do It / Korku Seansı 3: Katil Şeytan, tarihin en büyük korku serisi olan ve dünya çapında 1.8 milyar dolardan fazla hasılat yapan Conjuring evreninin yedinci filmi. Bu evren, ilk iki Conjuring filminin yanı sıra Annabelle, Annabelle: Creation, The Nun ve Annabelle Comes Home’u içeriyor.

New Line Cinema, Bir Atomic Monster / Peter Safran yapımı The Conjuring: The Devil Made Me Do It filmini sunar. Filmin dağıtımı dünya çapında Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleşecek. 2021’de sinemalarda.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan Fragman 5 – The Conjuring The Devil Made Me Do It poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Hindistan’dan Çılgın Bir Film: Eega Fragman

Eega: Öldürülen ve sevgilisini de katiline kaptıran genç ve aşık
Çılgınlığın Eşiğinde Bir Fragman: Aşkların En Güzeli (1972) 6 – Askların en guzeli 1972

Çılgınlığın Eşiğinde Bir Fragman: Aşkların En Güzeli (1972)

Aşkların En Güzeli, gelecek haftaların birinde seyredip, gelecek aylarda, geçecek