Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı 1 – Maleficent Mistress of Evil 1

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı

14 Ekim 2019

2014 yılının uluslararası gişe başarısının ardından devam eden Disney’den Maleficent: Mistress of Evil / Malefiz: Kötülüğün Gücü filminde Malefiz ve vaftiz kızı Aurora, yaklaşan bir düğünün onları farklı yönlere çekmesi, beklenmedik ittifaklar ve oyundaki yeni karanlık güçler ile de onları birbirine bağlayan karmaşık aile bağlarını sorgulamaya başlıyor.

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı 2 – Maleficent Mistress of Evil 2

Disney’in 2014 global gişe filmi Maleficent / Malefiz’in devam filmi olan Maleficent: Mistress of Evil / Malefiz: Kötülüğün Gücü’nde, Malefiz ve vaftiz kızı Aurora, gerçekleşecek bir düğün, beklenmedik müttefikler ve oyunda karanlık yeni güçlerin farklı yerlere sürüklemeye çalıştığı, onları birbirine bağlayan karmaşık aile bağlarını sorgulamaya başlarlar.

Yıllar Malefiz ve Aurora’ya nazik davranmıştır. Acı ve intikamla başlayan ve nihayetinde sevgiye dönüşen ilişkileri gelişmiştir. Ancak insanlar ve perileri arasındaki kin devam etmektedir. Aurora’nın Prens Phillip’le yaklaşmakta olan evliliği, Ulstead krallığı ve komşu Moors’ta kutlamalara neden olmuştur ve düğünün, iki dünyayı birleştirmesi amaçlanır. Beklenmeyen bir karşılaşma yeni ve güçlü bir ittifakı ortaya çıkarır. Malefiz ve Aurora, Büyük Savaş’ta muhalif taraflara ayrılırlar. Bu da bağlılıklarını test eder ve gerçekten aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olur.

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı 3 – Maleficent Mistress of Evil 3

Malefiz: Kötülüğün Gücü filminin oyuncuları; Angelina Jolie, Elle Fanning, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville ve Kraliçe Ingrith rolünde Michelle Pfeiffer. Filmin yönetmeni ise Joachim Rønning. Hikâye Linda Woolverton’a ait. Senaristler ise Linda Woolverton, Noah Harpster ve Micah Fitzerman-Blue. Filmin yapımcısı Joe Roth, Angelina Jolie ve Duncan Henderson. Yardımcı yapımcılar Matt Smith, Jeff Kirschenbaum ve Mike Vieira.

Maleficent: Mistress of Evil / Malefiz: Kötülüğün Gücü, 18 Ekim 2019’da sinemalarda!

Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Poster Paylaşıldı 4 – Maleficent Mistress of Evil poster

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Tür: Fantastik Macera
Vizyon Tarihi: 18 Ekim 2019
Yönetmen: Joachim Rønning
Hikâye: Linda Woolverton
Senaryo: Linda Woolverton, Noah Harpster, Micah Fitzerman-Blue
Oyuncular: Angelina Jolie, Elle Fanning, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Michelle Pfeiffer
Yapımcılar: Joe Roth, Angelina Jolie, Duncan Henderson
Yapım Yönetmenleri: Matt Smith, Jeff Kirschenbaum, Mike Vieira

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Parajanov Filmleri Pera Müzesi'nde 5 – Arabesques on the Pirosmani Theme

Parajanov Filmleri Pera Müzesi’nde

Pera Film’in, Parajanov, Sarkis ile sergisi kapsamında izleyiciyle buluşturduğu İsyankar
Thor: Ragnarok'tan Yeni Afiş Geldi! 6 – Thor Ragnarok banner 2

Thor: Ragnarok’tan Yeni Afiş Geldi!

Yönetmenliğini Taika Waititi'nin üstlendiği, 27 Ekim 2017'de gösterime girecek Thor: