Moonage Daydream İlk Fragman

16 Eylül 2022’de gösterime girecek olan Moonage Daydream filmine ait ilk fragman yayınlandı.

Moonage Daydream bir belgesel değil. Tüm zamanların en ikonik ve global rock yıldızlarından birini anlatan, türe meydan okuyan bir sinema deneyimi.

Moonage Daydream filmi, Oscar adayı yapımcı, Cobain: Montage of Heck’in (2015) yönetmeni Brett Morgen’dan daha önce hiç görülmemiş konser görüntülerini içeren, sürükleyici bir sinema deneyimi. David Bowie’nin sadece esrarengiz mirasını aydınlatan bir görsel işitsel uzay yolculuğu değil, aynı zamanda 21. yüzyıl için tatmin edici ve anlamlı bir yaşam rehberi olarak da hizmet ediyor.

Moonage Daydream yalnızca bir belgesel değil, yılın tanımlayıcı kültürel anlarından biri olacak.

Film, Bowie’nin mirasının tam desteğini almış, en iyi şarkılarından birçoğunu ve ayrıca daha önce hiç görülmemiş konser görüntülerini içeriyor.

Moonage Daydream

Tür: Belgesel, Müzik
Yönetmen: Brett Morgen
Senaryo: Brett Morgen
Oyuncular: David Bowie (arşiv görüntüleri)
Yapımcılar: Brett Morgen, Debra Eisenstadt, Bill Gerber
İdari Yapımcılar: Aisha Cohen, Tom Cyrana, Eileen D’Arcy, Kathy Rivkin Daum, Justus Haerder, Ryan Kroft, Hartwig Masuch, Heather Parry, Michael Rapino, Bill Zysblat

Moonage Daydream İlk Fragman 3 – Moonage Daydream 2022 poster

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir