“Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” Yeni Fragman 1 – Thor Love and Thunder Ask ve Gok Gurultusu 02

“Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” Yeni Fragman

24 Mayıs 2022

Marvel Studios’tan Thor: Love and Thunder / Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminin yeni resmi afişi ve fragmanı paylaşıldı!

Marvel Studios’tan Thor: Love and Thunder / Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminde Gök Gürültüsü Tanrısı’nın, Zeus’un (Russell Crowe) hükümdarlığını sürdürdüğü Olimpos’a doğru çıktığı zorlu yolculuğa dair yeni ipuçlarını barındıran resmi fragman paylaşıldı! Fragmanın yanı sıra yeni resmi afiş de yayınlandı.

Filmde Thor (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir’i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar.

Taika Waititi‘nin (Thor: Ragnarok, Jojo Rabbit) yönettiği ve Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un yapımcılığını üstlendiği Thor: Love and Thunder / Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, 8 Temmuz 2022’de sinemalarda!

“Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” Yeni Fragman 2 – Thor Love and Thunder Ask ve Gok Gurultusu poster 2

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Mihrez: Cin Padişahı Aklınızı Karıştıracak! 3 – 16525375821 e851691ee3 z

Mihrez: Cin Padişahı Aklınızı Karıştıracak!

Özel efekt uygulamaları ile Hollywood standartlarında hazırlanan Mihrez: Cin Padişahı,
Pek Yakında: Slumber / Karabasan 4 – Karabasan Slumber banner

Pek Yakında: Slumber / Karabasan

Yönetmenliğini Jonathan Hopkins'in üstlendiği, İngiltere/ABD ortak yapımı Slumber / Karabasan,