Mortal Engines / Ölümcül Makineler Yeni Fragman

Share

Mortal Engines / Ölümcül Makineler filmine ait yeni fragman yayınlandı!

Medeniyetin bir felaketle yok oluşundan binlerce yıl sonra insanlık bu duruma uyum sağlamış ve yeni bir yaşam biçimi gelişmiştir. Şimdi yeryüzünde, hareket eden devasa şehirler dolaşmakta, daha küçük kasabaları acımasızca yağmalamaktadır. Yürüyen büyük şehirlerden Londra’nın alt sınıfından gelen Tom Natsworthy (Robert Sheehan) tehlikeli kaçak Hester Shaw (Hera Hilma) ile karşılaştıktan sonra kendisini hayatta kalmak için savaş verirken bulur. Yolları asla kesişmemesi gereken iki zıt karakter geleceğin akışını değiştirecek olan beklenmedik bir ittifak kurar.

blank

Mortal Engines / Ölümcül Makineler, Oscar ödüllü görsel efektler sanatçısı Christian Rivers’ın (King Kong) yönettiği, şaşırtıcı bir epik macera. Rivers’a Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemelerinin Oscar ödüllü yapımcıları Peter Jackson, Fran Walsh ve Philippa Boyens da katılıyor. Universal ve MRC uyarlaması olan film, 2001 yılında Scholastic tarafından yayımlanan Philip Reeve’in ödüllü kitap serisinden uyarlanmış.

Filmin yapımcıları Zane Weiner (Hobbit üçlemesi), Amanda Walker (Hobbit üçlemesi) ve Deborah Forte (Goosebumps) ile Walsh ve Jackson. Ken Kamins (Hobbit üçlemesi) Boyens’a başyapımcı olarak katılıyor.

blank

YÖNETMEN: Christian Rivers
SENARYO: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson
OYUNCULAR: Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robert Sheehan, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide, Stephen Lang
UYARLANAN KİTABIN YAZARI: Philip Reeve
YAPIMCILAR: Zane Weiner, Amanda Walker, Deborah Forte, Fran Walsh, Peter Jackson
BAŞYAPIMCILAR: Ken Kamins, Philippa Boyens

blank

blank

blank

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir