The Neon Demon 5 Ağustos'ta Sinemalarda! 1 – The Neon Demon 01

The Neon Demon 5 Ağustos’ta Sinemalarda!

7 Temmuz 2016

Jesse (Elle Fanning), mankenlikte başarıyı yakalayıp yıldız olma hedefiyle Los Angeles’a gelmiştir. Büyüleyici güzelliğiyle kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlar. Genç model Los Angeles’ta hayatının en parlak günlerini yaşarken, orada tanıştığı bir grup manken arkadaşının hırsı ve güzellik saplantısı, Jesse’yi geri dönüşü olmayan bir çıkmaza sürükler.

Drive filmiyle büyük bir hayran kitlesi yaratan sansasyonel yönetmen Nicolas Winding Refn’in son filmi The Neon Demon / Neon Şeytan‘ın vizyon tarihi belli oldu.

Bu yılki Cannes Film Festivali’nin en çok konuşulan filmlerinden biri olan The Neon Demon, ülkemizde 5 Ağustos’tan itibaren sinemalarda olacak.

Elle Fanning’in başrolde olduğu filmde Keanu Reeves, Christina Hendricks, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote, Abbey Lee, Alessandro Nivola gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Fantastik Vizyon: 4 Mart Haftasının Filmleri

Bu hafta fantastik vizyon: Philip K. Dick’in kısa öyküsünden uyarlanan
Prometheus'a Devam Filminin Kesinleştiği Açıklandı 2 – Prometheus KBE02

Prometheus’a Devam Filminin Kesinleştiği Açıklandı

Ridley Scott, yönetmenliğini yaptığı Alien serisinin önceki hikayesini anlatan Prometheus'a