The Neon Demon 5 Ağustos’ta Sinemalarda!

Jesse (Elle Fanning), mankenlikte başarıyı yakalayıp yıldız olma hedefiyle Los Angeles’a gelmiştir. Büyüleyici güzelliğiyle kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlar. Genç model Los Angeles’ta hayatının en parlak günlerini yaşarken, orada tanıştığı bir grup manken arkadaşının hırsı ve güzellik saplantısı, Jesse’yi geri dönüşü olmayan bir çıkmaza sürükler.

Drive filmiyle büyük bir hayran kitlesi yaratan sansasyonel yönetmen Nicolas Winding Refn’in son filmi The Neon Demon / Neon Şeytan‘ın vizyon tarihi belli oldu.

Bu yılki Cannes Film Festivali’nin en çok konuşulan filmlerinden biri olan The Neon Demon, ülkemizde 5 Ağustos’tan itibaren sinemalarda olacak.

Elle Fanning’in başrolde olduğu filmde Keanu Reeves, Christina Hendricks, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote, Abbey Lee, Alessandro Nivola gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir