Night Swim / Gece Yüzüşü İlk Fragman

7 Ekim 2023

Koşmak yok. Dalmak yok. Cankurtaran yok. Hava karardıktan sonra yüzmek yok.

MEGAN filminin yapımcıları Atomic Monster ve Blumhouse, yeni korku filmi Night Swim / Gece Yüzüşü ile korkunun en derin noktasına dalıyor.

Rod Blackhurst ve Bryce McGuire’ın çok beğeni toplayan 2014 yapımı kısa filminden uyarlanan Gece Yüzüşü’nde, dejeneratif bir hastalık nedeniyle erken emekliliğe zorlanan eski bir birinci lig beyzbol oyuncusu olan Ray Waller, (Wyatt Russell, The Falcon and the Winter Soldier), endişeli eşi Eve (Oscar adayı Kerry Condon, The Banshees of Inisherin), genç kızı Izzy (Amelie Hoeferle, The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) ve küçük oğlu Elliot (Gavin Warren, Fear the Walking Dead) ile yeni bir eve taşınır.

Her şeye rağmen gizlice profesyonel spor hayatına dönmeyi ümit eden Ray, Eve’i yeni evin arka bahçesindeki ışıltılı yüzme havuzunun çocuklar için eğlenceli olacağına ve onun fizik tedavisine katkı sağlayacağına ikna eder. Ancak evin geçmişindeki karanlık bir sır, aileyi kaçınılmaz dehşetin derinliklerine sürükleyecek, kötü niyetli bir gücü açığa çıkaracaktır.

Night Swim / Gece Yüzüşü, Bryce McGuire (yakında çıkacak Baghead filminin yazarı) tarafından yazılıp yönetildi. Filmin yapımcılığını Saw / Testere, Insidious / Ruhlar Bölgesi ve The Conjuring / Korku Seansı serilerinin yapımcısı James Wan ve Halloween / Cadılar Bayramı filmleri, The Black Phone / Siyah Telefon ve The Invisible Man / Görünmez Adam’ın yapımcısı Jason Blum üstleniyor. Filmin idari yapımcılığını James Wan’ın Atomic Monster yapım şirketi için Michael Clear ve Judson Scott, Jason Blum’un yapım şirketi Blumhouse için ise Ryan Turek üstleniyor.

Night Swim, yakında sinemalarda!

Night Swim / Gece Yüzüşü

Tür: Korku
Yönetmen: Bryce McGuire
Senaryo: Bryce McGuire
Öykü: Rod Blackhurst, Bryce McGuire
Oyuncular: Wyatt Russell, Kerry Condon, Amelie Hoeferle, Gavin Warren, Nancy Lenehan, Ben Sinclair, Jodi Long
Yapımcılar: Jason Blum, James Wan
İdari Yapımcılar: Michael Clear, Judson Scott, Ryan Turek

Night Swim / Gece Yüzüşü İlk Fragman 1 – Night Swim Gece Yuzusu logo

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı 2 – Godzilla x Kong The New Empire 2024 02

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

2021 yılında izleyiciyle buluşan Godzilla vs. Kong’un devam filmi Godzilla
Muska 3 – muska film teaser

Muska

Muska 25 Temmuz'da gösterime giriyor!..