Old / Zamanda Tutsak İlk Fragman 1 – Old Zamanda Tutsak 02

Old / Zamanda Tutsak İlk Fragman

28 Mayıs 2021

Old / Zamanda Tutsak İlk Fragman 2 – Old Zamanda Tutsak posterM. Night Shyamalan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrollerinde Gael Garcia Bernal ve Rufus Sewell gibi önemli oyuncuların rol aldığı, 2021 yılının merak edilen filmlerinden biri olan Old / Zamanda Tutsak filminin ilk fragmanı ve görselleri yayınlandı.

Bu yıl vizyoner sinemacı M. Night Shyamalan, tropik bir tatil yapan ve birkaç saatliğine dinlendikleri kuytu bir plajın bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu ve tüm hayatlarını bir güne indirgediğini fark eden bir aileyi konu alan tüyler ürpertici gizemli, yeni bir gerilim filmi sunuyor.

Filmde etkileyici bir uluslararası oyuncu kadrosu yer alıyor. Altın Küre ödüllü Gael García Bernal (Amazon’daki Mozart in the Jungle), Vicky Krieps (Phantom Thread), Rufus Sewell (Amazon’daki The Man in the High Castle), Ken Leung (Star Wars 7: Güç Uyanıyor), Nikki Amuka-Bird (Jüpiter Yükseliyor), Abbey Lee (HBO’daki Lovecraft Country), Aaron Pierre (Syfy’daki Krypton), Alex Wolff (Ayin), Embeth Davidtz (Ejderha Dövmeli Kız), Eliza Scanlen (Küçük Kadınlar), Emun Elliott (Star Wars 7: Güç Uyanıyor), Kathleen Chalfant (Showtime’daki The Affair) ve Thomasin McKenzie (Tavşan Jojo).

Old / Zamanda Tutsak, bir Blinding Edge Pictures yapımı. Filmin yönetmeni, yapımcısı ve Pierre Oscar Levy ile Frederik Peeters’ın Sandcastle adlı çizgi romanından uyarlanan senaryosunun yazarı M. Night Shyamalan. Filmin diğer yapımcıları Ashwin Rajan (Glass, AppleTV+’daki Servant) ve Marc Bienstock (Glass, Parçalanmış). Filmin idari yapımcısı ise Steven Schneider.

Old / Zamanda Tutsak İlk Fragman 3 – Old Zamanda Tutsak 05

Old / Zamanda Tutsak İlk Fragman 4 – Old Zamanda Tutsak 04

Old / Zamanda Tutsak İlk Fragman 5 – Old Zamanda Tutsak 01

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Old / Zamanda Tutsak

Tür: Gerilim
Yönetmen: M. Night Shyamalan
Senaryo: M. Night Shyamalan (Pierre Oscar Levy ile Frederik Peeters’ın yazdığı Sandcastle adlı çizgi romandan uyarlanmıştır)
Oyuncular: Gael García Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Ken Leung, Nikki Amuka-Bird, Abbey Lee, Aaron Pierre, Kathleen Chalfant, Alexa Swinton, Nolan River, Kylie Begley, Embeth Davidtz, Eliza Scanlen, Alex Wolff, Emun Elliott, Thomasin McKenzie
Yapımcılar: M. Night Shyamalan, Ashwin Rajan, Marc Bienstock
İdari Yapımcı: Steven Schneider

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Toy Story 4'ten Teaser Fragman Yayınlandı 6 – Toy Story 4 banner

Toy Story 4’ten Teaser Fragman Yayınlandı

21 Haziran'da gösterime girecek Toy Story 4'ten teaser fragman yayınlandı.
Rings / Halka 3 Yeni Fragman 7 – Rings Halka 3 009

Rings / Halka 3 Yeni Fragman

Uzun zamandır beklenen Rings / Halka 3 filmine ait yeni