Pacific Rim Uprising / Pasifik Savaşı İsyan Yeni Fragman 1 – Pacific Rim Uprising

Pacific Rim Uprising / Pasifik Savaşı İsyan Yeni Fragman

27 Ocak 2018

Vizyon Tarihi: 23 Mart 2018

Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma… Pacific Rim Uprising / Pasifik Savaşı İsyan, insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı.

Pacific Rim Uprising / Pasifik Savaşı İsyan Yeni Fragman 2 – Pacific Rim Uprising Pasifik Savaşı İsyan 1

John Boyega, korkunç “Kaiju”ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden bir Jaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi), Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken tek umutları yok edici güçlere karşı dünya çapındaki bir isyanda bir araya gelmektir.

Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert (Scott Eastwood) ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara (Cailee Spaeny) eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar.

Pacific Rim Uprising / Pasifik Savaşı İsyan filminin yönetmeni Steven S. DeKnight. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jing Tian, Burn Gorman, Adria Arjona ve Charlie Day de yer alıyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Steven S. DeKnight
Senaryo: Emily Carmichael, Kira Snyder, Steven S. DeKnight, T.S. Nowlin
Oyuncular: John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny, Rinko Kikuchi, Burn Gorman, Adria Arjona, Charlie Day, Dustin Clare, Daniel Feuerriegel, Jin Zhang [/box]

Pacific Rim Uprising / Pasifik Savaşı İsyan Yeni Fragman 3 – Pacific Rim Uprising Pasifik Savaşı İsyan 2

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Jessica Jones Geri Döndü! 4 – Jessica Jones season 2 2

Jessica Jones Geri Döndü!

Netflix’in merakla beklenen dizisi Marvel’s Jessica Jones’un ikinci sezonundan yepyeni
Christopher Nolan Filmi Oppenheimer’dan Yeni Fragman 5 – Oppenheimer 2023 3

Christopher Nolan Filmi Oppenheimer’dan Yeni Fragman

21 Temmuz'da gösterime girecek yeni Christopher Nolan filmi Oppenheimer’dan yeni