Raised by Wolves

Raised by Wolves posterThe Butcher Brothers olarak bilinen Mitchell Altieri ve Phil Flores’in yeni filmi Raised by Wolves’a ait fragman yayında!

İkili, beraber yönettikleri The Hamiltons (2006), April Fool’s Day (2008) ve The Thompsons (2012) gibi filmlerle tanınıyor. Ancak bu sefer yönetmen koltuğunda sadece Mitchell Altieri var. Senaryo ise Altieri, Phil Flores ve Cory Knauf tarafından yazılmış.

“Bir grup kaykaycı genç, çölün ortasındaki terk edilmiş bir evin arka tarafında bulunan boş bir havuz ile ilgili dedikodular üzerine, oraya gidip boş havuzda kaymaya karar verir. Evin perili olduğuna dair söylentileri ise pek umursamazlar. Eve vardıklarında bahsedilen boş havuzun tam da hayallerindeki gibi olduğunu gören grup, gönüllerince eğlenmeye başlar. Kötücül bir varlığın gençleri etkisi altına alarak birbirine düşürmesi uzun sürmez.”

Bitmek bilmeyen found footage (buluntu film) türüne eklenecek yeni bir örnek daha aramıza katılmak üzere. Post prodüksiyon aşamasında olan Raised by Wolves, ne konusu, ne de fragmanı ile ekstra bir ilgiye mazhar olacak seviyede görünmüyor. Belli ki Blair Witch ve Paranormal Activity gibi ticari anlamda ultra başarılı öncüllerinin izinden giderek piyasadaki pastadan payına düşeni almak niyetinde! Bakalım hedeflerini ne ölçüde tutturacak.

Başrollerde porno yıldızı Jenna Haze’in yanı sıra Evan Crooks, Michael Hudson, Leore Hayon ve Keith Roenke gibi isimler yer alıyor.

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir