Ready or Not / Saklambaç Filminin Posteri Paylaşıldı 1 – Ready or Not Saklambaç 02

Ready or Not / Saklambaç Filminin Posteri Paylaşıldı

28 Eylül 2019

11 Ekim’de vizyona girecek olan Ready or Not / Saklambaç filmine ait poster paylaşıldı. Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett ikilisi tarafından yönetilen filmin başrollerinde Samara Weaving, Adam Brody, Mark O’Brien, Henry Czerny ve Andie MacDowell yer alıyor.

Ready or Not / Saklambaç Filminin Posteri Paylaşıldı 2 – Ready or Not Saklambaç poster

Kanada / ABD ortak yapımı filmin konusu ise şöyle: Grace ve Alex, 18 aylık ilişkilerini Alex’in annesi Becky (Andie Mac Dowell) ve babası Tony’nin (Henry Czerny) malikanesinde evlilikle taçlandırırlar. Düğün kusursuz bir şekilde sürer fakat gelin için dikkatlice yapılmış bir plan vardır. Grace gelinlik hala üzerindeyken hiçbir kuşku duymadan eşi ve ailesinin geleneksel aile oyunu dedikleri oyunu oynamak için gece yarısı onlarla toplanır. Ailenin yeni bireyi olarak Grace, oynayacakları oyunu seçmek üzere masanın üzerindeki oyun kartlarından birini çekmelidir. Çektiği kart nadiren çıkan Saklambaç kartıdır ve oyuna başlamak için Alex’i geride bırakıp sessizce bir yerde saklanmalıdır. Diğerleriyse güneş doğmadan onu bulacaktır…

Korku, komedi, gerilim ve gizem türlerini harmanlayan Ready or Not / Saklambaç, 11 Ekim’de vizyona girecek. Mayhem (2017) ve The Babysitter (2017) filmlerindeki başrollerin yanı sıra Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) filminde de yer bulan Samara Weaving, Ready or Not / Saklambaç filminin de başrolünde yer alıyor. Yönetmen ikilisini ise V/H/S (2012) ve Southbound (2015) antolojoleri ile Devil’s Due (2014) filminden hatırlıyoruz.

Ready or Not / Saklambaç Filminin Posteri Paylaşıldı 3 – Ready or Not Saklambaç 01

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Senaryo: Guy Busick, Ryan Murphy
Oyuncular: Samara Weaving, Adam Brody, Mark O’Brien, Henry Czerny, Andie MacDowell, Melanie Scrofano, Kristian Bruun, Nicky Guadagni, Elyse Levesque

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Biz / Us 22 Mart'ta Gösterime Giriyor 4 – Biz Us 2019 01

Biz / Us 22 Mart’ta Gösterime Giriyor

Oscar ödüllü yönetmen Jordan Peele, yazdığı, yönettiği ve yapımını gerçekleştirdiği
İstanbul Bienali Sunar: 12 Haziran Film Seçkisi 5 – Vajiko Chachkhiani Winter which was not there

İstanbul Bienali Sunar: 12 Haziran Film Seçkisi

İstanbul Bienali’ne katılan eserler arasından seçilen haftalık film seçkisi programında,