Renfield İlk Fragman

Renfield filminin Türkçe altyazılı ilk fragmanı yayınlandı.

Şeytan, küçük bir yardım almadan sonsuza dek yaşamaz.

Renfield, efendisinin avını temin etmeye ve ne kadar alçaltıcı olsa da her emrini yapmaya zorlanıyor. Ama şimdi yüzyıllar süren esaretten sonra Renfiled, Karanlıklar Prensi’nin gölgesinin dışında bir hayat olup olmadığını görmeye hazır. Ancak bu karşılıklı bağımlılığa nasıl son vereceğini çözebilirse.

Nicholas Hoult (Mad Max: Fury Road, X-Men serisi), bu modern canavar masalında tarihin en narsist patronu Dracula’nın (Oscar ödüllü Nicolas Cage) işkence görmüş yardımcısı, sadık hizmetkârı Renfield rolünü canlandırıyor.

Renfield İlk Fragman 1 – Renfield 2023 Cage Hoult

Renfield’ın yönetmeni Chris McKay (The Tomorrow War, The LEGO Batman filmi), senaryo yazarı Ryan Ridley (Ghosted dizisi, Rick and Morty dizisi) ve The Walking Dead ile Invincible’ın yaratıcısı Robert Kirkman. Film, Kirkman’ın orijinal fikrine dayanmaktadır.

Filmin yıldızları Awkwafina (Elveda, Marvel’in Shang-Chi ve On Halka Efsanesi), Ben Schwartz (Sonic, The Afterparty) ve Adrian Martinez (Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı, Fokus).

Renfield’ın yapımcıları Skybound Entertainment ortakları Robert Kirkman ve David Alpert (The Walking Dead, Invincible), eş başkanlar Bryan Furst (Vampir İmparatorluğu) ve Sean Furst (Vampir İmparatorluğu) ile Chris McKay. McKay’in yapımcı ortağı Samantha Nisenboim (ortak yapımcı, The Tomorrow War) idari yapımcılığı üstlenecek.

Renfield

Tür: Korku, Komedi
Yönetmen: Chris McKay
Senaryo: Ryan Ridley, Robert Kirkman
Oyuncular: Nicholas Hoult, Nicolas Cage, Awkwafina, Ben Schwartz, Adrian Martinez, Shohreh Aghdashloo, Jenna Kanell, Caroline Williams
Yapımcılar: Robert Kirkman, David Alpert, Bryan Furst, Sean Furst, Chris McKay
İdari yapımcılar: Samantha Nisenboim, Todd Lewis, Gary Huckabay

Renfield 14 Nisan’da sinemalarda!

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir