Riddick Red Band Fragman Nihayet Yayında 1 – Riddick 1

Riddick Red Band Fragman Nihayet Yayında

21 Temmuz 2013

Riddick posterTeaser, poster, fragman derken, filmi merakla bekleyenleri memnun edecek bir Riddick red band fragman da nihayet yayınlandı.

“Riddick üzerinde yaşam belirtisi bulunmayan, güneşin kasıp kavurduğu bir gezegende ölüme terkedilir. Bir süre sonra kendini şimdiye kadar savaştığı bütün insanlardan daha ölümcül avcı yaratıklara karşı savaşırken bulur. Riddick, bu gezegenden tek kurtuluş yolunu, acil durum uyarısını aktif hale getirerek kellesinin peşinde olan paralı askerlerin dikkatini kapana kısıldığı gezegene çekmekte bulur. Gezegene ilk olarak daha vahşi ve acımasız bir grup yeni nesil kelle avcısını taşıyan gemi gelir. İkinci gelen gemiyi komuta eden kişinin ise Riddick ile görülecek daha kişisel bir hesabı vardır. Hiç kimseyi sağ bırakmayacağı kesin gibi duran bir fırtınanın yaklaşmakta olduğu gezegende, Riddick’in kellesini almadan ayrılmaya niyeti olmayan avcıların arasında zaman hızla tükenmektedir.”

Oyuncu kadrosunda Vin Diesel’ın dışında Karl Urban, Katee Sackhoff, Nolan Gerard Funk, Dave Bautista, Noah Danby, Jordi Mollà, Antoinette Kalaj, Raoul Trujillo ve Keri Hilson yer alıyor.

1955 doğumlu Amerikalı senarist ve yönetmen David Twohy’nin yazıp yönettiği Riddick, ABD’de 6 Eylül günü gösterime girecek.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

4DX deneyimi Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 ile başladı! 2 – s 95a60488b3f98cac13fba1d42853418c729575c3

4DX deneyimi Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 ile başladı!

Ev sinema sistemlerinin gelişmesinden sonra sinema salonları seyirciyi kendilerine çekmek
41. Moskova Film Festivali’nde Türkiye Rüzgârı 3 – Buğday

41. Moskova Film Festivali’nde Türkiye Rüzgârı

18-25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek 41. Moskova Film Festivali kapsamında