Yeni Riddick TV Spotlar Nefes Kesiyor! 1 – Riddick 1

Yeni Riddick TV Spotlar Nefes Kesiyor!

3 Ağustos 2013

Survival is His Revenge!

Riddick poster 46 Eylül günü ABD’de gösterime girecek olan Riddick, hız kesmeden reklam çalışmalarına devam ediyor. ABD ulusal kanallarında dönmeye başlayan üç yeni televizyon reklamını paylaşmazsak olmazdı. İşte TV spotlar!

“Riddick üzerinde yaşam belirtisi bulunmayan, güneşin kasıp kavurduğu bir gezegende ölüme terkedilir. Bir süre sonra kendini şimdiye kadar savaştığı bütün insanlardan daha ölümcül avcı yaratıklara karşı savaşırken bulur. Riddick, bu gezegenden tek kurtuluş yolunu, acil durum uyarısını aktif hale getirerek kellesinin peşinde olan paralı askerlerin dikkatini kapana kısıldığı gezegene çekmekte bulur. Gezegene ilk olarak daha vahşi ve acımasız bir grup yeni nesil kelle avcısını taşıyan gemi gelir. İkinci gelen gemiyi komuta eden kişinin ise Riddick ile görülecek daha kişisel bir hesabı vardır. Hiç kimseyi sağ bırakmayacağı kesin gibi duran bir fırtınanın yaklaşmakta olduğu gezegende, Riddick’in kellesini almadan ayrılmaya niyeti olmayan avcıların arasında zaman hızla tükenmektedir.”

Oyuncu kadrosunda Vin Diesel’ın dışında Karl Urban, Katee Sackhoff, Nolan Gerard Funk, Dave Bautista, Noah Danby, Jordi Mollà, Antoinette Kalaj, Raoul Trujillo ve Keri Hilson yer alıyor.

 

TV Spot 1

TV Spot 2

TV Spot 3

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Ücretsiz ve Çevrimiçi Erişilebilir Film Gösterimi 2 – Feeling Through 2021

Ücretsiz ve Çevrimiçi Erişilebilir Film Gösterimi

Film seçkisi, ücretsiz ve çevrimiçi olarak sesli betimleme ve ayrıntılı

Mahşer Çizgi Roman Olarak Raflarda!

Macera, aşk, kehanet, alegori, hiciv, fantezi dolu roman Mahşer, ilk