Rüyalarınızın Adamı ile Tanışmaya Hazır mısınız?

4 Ocak 2024

Milyonlarca insanın rüyalarına girseniz nasıl bir hayatınız olurdu?

Başrollerinde Altın Küre ve Oscar ödüllü oyuncu Nicolas Cage ve Julianne Nicholson’ın yer aldığı, Kristoffer Borgli imzalı eğlenceli komedi filmi Dream Scenario / Rüya Senaryo, çok yakında beyazperdede olacak. Sıra dışı muziplikteki hikayesiyle sinemaseverleri heyecanlandıran filmde ünlü oyuncu Nicolas Cage daha önce görmediğimiz kadar komik bir rolde karşımıza çıkacak. Günümüzde kolayca kavuşulan şöhreti alaycı bir yaklaşımla ele alan Rüya Senaryo, 26 Ocak’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak.

Kristoffer Borgli imzalı Rüya Senaryo, çok yakında seyirciyle buluşuyor.

Rüyalarınızın Adamı ile Tanışmaya Hazır mısınız? 1 – Dream Scenario Ruya Senaryo 2023 2

Nicolas Cage hiç bu kadar komik olmamıştı!

Başrolünde ünlü oyuncu Nicolas Cage’in Paul Matthews karakterini canlandırdığı film, sıradan bir adamın hayatının milyonlarca yabancının kendisini rüyalarında görmeye başlamasıyla altüst oluşunu eğlenceli bir dille anlatıyor. Bir koca, baba ve başarısız bir üniversite profesörü olan Paul Matthews, başkalarının rüyalarında rastgele görünmeye başladıktan sonra dünyanın en ünlü insanı olur. Önce kızının, sonra eski bir kız arkadaşının, ardından öğrencilerinin, sonra da neredeyse gezegendeki herkesin rüyasına giren Paul, kendini en çılgın hayallerinin bile ötesinde tanınan, kutlanan ve arzulanan biri olarak bulur. Ancak gece gösterileri kabusa dönüştüğünde, Paul yeni kazandığı bu şöhreti doğru yönlendirmeyi öğrenmek zorunda kalır.

Yönetmen koltuğunda Oslo doğumlu senarist yönetmen Kristoffer Borgli’nin oturduğu Rüya Senaryo, hemen herkesin bir anda tuhaf bir şöhret kazanabildiği ve aynı hızla tanınmazlığa geri döndüğü ya da kötü bir şöhrete dönüşebildiği modern yaşamın kolektif bilincini alaycı bir yaklaşımla komik ve eğlenceli bir şekilde yansıtıyor.

Filmde Nicolas Cage’e başarılı oyuncu Julianne Nicholson eşlik ediyor. Midsommar, Hereditary ve Beau Is Afraid gibi filmlerle tanınan Ari Aster ise yapımcı olarak görev alıyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Dream Scenario / Rüya Senaryo, 26 Ocak’ta vizyonda olacak.

Rüyalarınızın Adamı ile Tanışmaya Hazır mısınız? 2 – Dream Scenario Ruya Senaryo 2023 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Reminiscence / Zihin Gezgini İlk Fragman 3 – Reminiscence Zihin Gezgini 1

Reminiscence / Zihin Gezgini İlk Fragman

Yönetmen Lisa Joy’dan başrollerinde Hugh Jackman, Rebecca Ferguson ve Thandiwe
Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman 4 – Thugs of Hindostan banner

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkıyaları Fragman

En sevilen Bollywood yıldızlarından biri olan Aamir Khan’ın yeni filmi