Sanat Galerisinde Dans Ediyorlar! 1 – dadasalonartgallery2 scaled

Sanat Galerisinde Dans Ediyorlar!

29 Mart 2018

Sanat Galerisinde Dans Ediyorlar! OKAN BAYÜLGEN tarafından, QUASAR İSTANBUL’un sanat platformu olarak hayata geçirilen “DADA SALON ART GALLERY” 15 Mart 2018 tarihinde ilk sergisi “İllüstratörler” ile kapılarını sanatseverlere açtı.

Kuratörlüğünü Okan Bayülgen ve Selin Atasoy’un üstlendiği sergide, ulusal ve uluslararası platformlarda ses getiren 32 Türk illüstratör bir araya geldi. Bugüne kadar ülkemizde yapılmış en kapsamlı illüstrasyon sergilerinden biri olma özelliğini taşıyan ve 144 eserin yer aldığı karma sergi 15 Mart – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

DADA SALON ART GALLERY serginin yanı sıra interaktif tiyatrodan, söyleşilere, atölyelerden, konserlere birbirinden çok farklı etkinliklere de ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Galeride 24 Mart Cumartesi gecesi, house ve deep house müziğin ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden, uluslararası arenada isim yapmış DJ Fuchs ile Dance at the Art Gallery konseptli etkinliklerden ilki hayata geçirildi.

CINS, BÜLENT GÜLTEK, MURAT KALKAVAN ve ÖMER FARUK YAMAN’ın DJ eşliğinde CANLI RESİM PERFORMANSI

 30 Mart Cuma gecesi ise Türkiye’nin en önemli yeni nesil illüstratörlerinden Cins, Bülent Gültek, Murat Kalkavan ve Ömer Faruk Yaman’ın canlı resim performansları ile bir başka Dance at the Art Gallery gecesi gerçekleşecek. Okan Bayülgen’in ev sahipliği yapacağı gecede, DJ Yunus Emre’nin müzikleri ile birlikte sanat galerisi 21:30-02:00 arası bambaşka bir havaya bürünecek.

Adres: DADA SALON ART GALLERY – Fulya Mahallesi, Büyükdere Cad. Quasar Tower No: 76, 34394 Şişli / İstanbul

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

 www.dadasalon.com.tr / gallery@dadasalon.com.tr

 Pınar Yüzbaşıgil Turan – 0532 305 39 94 – pinaryuzbasigil@gmail.com

Özgür Çakıt – 0533 276 77 95 – ozgur.cakit@gmail.com[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

War of the Worlds’ün Çekimleri Başlıyor! 6 – 8998

War of the Worlds’ün Çekimleri Başlıyor!

FOX, War of the Worlds'ün çekimlerinin Eylül 2018’de başlayacağını duyurdu. Yapım,
Hüddam Filminin Afişi Yayınlandı 7 – unnamed1

Hüddam Filminin Afişi Yayınlandı

Yerli korku filmlerinin istilası devam ediyor! 18 Eylül’de vizyona girecek