Scarlett Johansson Ghost In The Shell İçin İmzayı Attı 1 – ghost in the shell hd wallpaper 335890

Scarlett Johansson Ghost In The Shell İçin İmzayı Attı

Lucy ve gösterimini iple çektiğimiz Avengers: Age of Ultron’un yıldızı güzel oyuncu Scarlett Johansson geçtiğimiz günlerde daha önce oynayıp oynamayacağı muallak halde olan Ghost In The Shell’in sinema filmi adaptasyonu için imzayı attı.

Scarlett JohanssonMarvel evreninde Black Widow olarak fırtınalar estiren güzel oyuncu Scarlett Johansson şimdi de kitleleri peşinden sürükleyen, dünya üzerinde sayısız hayranı bulunan Japon anime Ghost In The Shell’in sinema filmi adaptasyonu ile gönülleri çelmeye hazırlanıyor. Daha önce yapımcı firmanın Ghost In The Shell sinema filmi projesi için güzel yıldız ile görüşme trafiğinde olduğunu duyurmuştuk. Gelen son haberlere göre ise Johansson ikna edilmiş durumda. Proje için Suicide Squad ekibine katılan Margot Robbie ile de görüşme yapılmış ancak rolü güzel yıldız Johansson kapmış.

Film gelecekte yarı insan yarı makine türlerin ortada dolaştığı bir dönemde önemli bilgileri ele geçiren bir bilgisayar hackerını yakalamak için girilen amansız mücadeleyi konu alacak. Filmin yönetmen koltuğunda “Snow White and the Huntsman”dan hatırlayacağımız Rupert Sanders otururken senaryosu ise William Wheeler’a emanet. Filmin vizyon tarihi henüz belirsiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=113127

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole