Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi Yeni Fragman 1 – Shang Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi Yeni Fragman

26 Haziran 2021

Marvel Studios’un, genç bir süper kahraman olan Shang-Chi’nin (Simu Liu) kendini keşfetme yolculuğunu daha önce hiç anlatılmamış bir şekilde gözler önüne seren Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings / Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi filminden heyecan verici, yeni bir fragman yayınlandı.

Filmin yönetmeni ve aynı zamanda yazarlarından da biri olan Destin Daniel Cretton, Shang-Chi’nin hikayesini beyazperdeye taşımaktan heyecan duyduğunu belirtiyor.

Cretton, “Shang-Chi’nin hayatındaki ana sorunu, gerçekte kim olduğunu bilmemekten kaynaklanıyor” diyor. “Kendisinin her bir parçasına nasıl sahip olacağını öğrenmesi gerekiyor. İyiye, kötüye, ışığa ve karanlığa bakmaz ve her şeye sahip olmazsa, tam potansiyeline ulaşamaz.”

Marvel Studios’un Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings / Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi filminde Simu Liu, gizemli On Yüzük organizasyonunun ağına çekilince geride bıraktığını düşündüğü geçmişiyle yüzleşmesi gereken Shang-Chi rolünde. Filmde ayrıca Wenwu rolünde Tony Leung, Shang-Chi’nin arkadaşı Katy rolünde Awkwafina ve Jiang Nan rolünde Michelle Yeoh’un yanı sıra Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu ve Ronny Chieng de yer alıyor.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings / Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi filminin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton üstlenirken, yapımcılığını Kevin Feige ve Jonathan Schwartz’ın üstleniyor. Louis D’Esposito, Victoria Alonso ve Charles Newirth’in yönetici yapımcıları olduğu filmin senaryosunu David Callaham ve Destin Daniel Cretton ile Andrew Lanham yazdı.

Shang-Chi’nin yolculuğu, çarpıcı görsellerle Marvel Sinematik Evreni’nin imza niteliğindeki gösterisi ve akıllara durgunluk veren aksiyon gösterilerinin yanı sıra çeşitli özelliklere sahip yıldız bir kadronun yetenekleri ile ilişkilendirilebilir bir hikaye ile anlatılıyor.

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi 3 Eylül 2021’de sinemalarda…

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi Yeni Fragman 2 – Shang Chi and the Legend of the Ten Rings poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Wolves 3 – wolves 04

Wolves

X-Men ve Watchmen'in senaryo yazarı David Hayter'dan sabun köpüğü kıvamında
Beterböcek Beterböcek Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı 4 – Beetlejuice Beterbocek 2 2024 1

Beterböcek Beterböcek Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Beterböcek geri döndü! Efsanevi yönetmen Tim Burton’ın 1988 tarihli doğaüstü