Star Wars: Son Jedi Altyazılı Yeni Fragman

Vizyon Tarihi: 13 Aralık 2017

Star Wars efsanesinin sekizinci ayağı Star Wars: The Last Jedi / Star Wars: Son Jedi filmine ait yeni bir fragman yayınlandı. Rey, yeni Star Wars serisinin ikinci filminde; Finn, Poe ve Luke Skywalker ile destansı yolculuğuna devam ediyor.

Star Wars: Son Jedi Altyazılı Yeni Fragman 1 – Star Wars The Last Jedi Son Jedi

Lucasfilm’in Star Wars: The Last Jedi / Star Wars: Son Jedi filminde, Güç Uyanıyor’un kahramanları galaktik efsanelere katılıp Güç’ün asırlık sırlarını ve geçmişin şaşırtıcı keşiflerini çözen destansı bir maceraya atılıyor, Skywalker efsanesi devam ediyor.

Filmin başrollerini Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern ve Benicio Del Toro paylaşıyor.

Star Wars: The Last Jedi / Star Wars: Son Jedi, Rian Johnson tarafından yazıldı ve yönetildi. Yapımcılığını Kathleen Kennedy ve Ram Bergman yaptı. Baş yapımcıları ise J.J. Abrams, Tom Karnowski ve Jason McGatlin.

Star Wars: The Last Jedi / Star Wars: Son Jedi 13 Aralık 2017 tarihinde vizyona giriyor.

Yönetmen: Rian Johnson
Senaryo: Rian Johnson
Oyuncular: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern, Benicio Del Toro

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir