Split / Parçalanmış Yeni Fragman 1 – Split Parçalanmış 02

Split / Parçalanmış Yeni Fragman

29 Ekim 2016

Vizyon Tarihi: 17 Şubat 2017

M. Night Shyamalan, Altıncı His, Ölümsüz ve İşaretler filmlerinde gördüğümüz büyüleyici atmosfere, bir adamın bölünmüş ve yetenekli zihninin gizemli alanlarını gözler önüne seren gerilim filmi Split / Parçalanmış ile geri dönüyor. Shyamalan, geçtiğimiz yıl The Visit / Ziyaret’in ardından, yapımcı Jason Blum ile yeni bir film için yeniden bir araya geldi.

Çoklu kişilik bozukluğu olanların zihinsel bölünmeleri, uzun zamandır bilimin ilgisini çekmiştir ve çözülememiş olsa da bazılarının her kişilik için benzersiz fiziksel nitelikler, tek bir varlık içinde kavramsal ve fizyolojik bir prizma sergileyebileceğine inanılmaktadır.

Güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher’a göre (Betty Buckley), Kevin’in (James McAvoy) kanıtlanmış 23 kişiliği olsa da geride hala yüzeye çıkmamış ve diğerlerine hükmetmek üzere ortaya çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır. Casey (Anna Taylor-Joy) tarafından üç genç kızı kaçırmak zorunda bırakılan Kevin, zihnindeki odacıklar arasındaki duvarlar parçalanmaya başlarken, hem içindeki kişilikler hem de etrafındakiler arasında hayatta kalmak için bir savaş başlatır.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]

Yönetmen: M. Night Shyamalan
Senaryo: M. Night Shyamalan
Oyuncular: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Jessica Sula, Haley Lu Richardson [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Black Rock Fragman 4 – Black Rock 2012

Black Rock Fragman

Mark Duplass'ın senaryosunu yazdığı ve başroldeki Katie Aselton'ın yönettiği Black
Rings / Halka 3'ten İlk Fragman 5 – Rings Halka 3 banner

Rings / Halka 3’ten İlk Fragman

11 Kasım'da gösterime girecek Rings / Halka 3 filminden ilk