Star Wars Hayranlarını Mest Edecek Bir Kısa Film : Rebel Scum 1 – Rebel Scum

Star Wars Hayranlarını Mest Edecek Bir Kısa Film : Rebel Scum

23 Ocak 2016

Şimdiye kadar 25 kısa film çeken ve bunlar arasında çeşitli festivallerde ödüller kazanan The Nguyen Kardeşler’den Star Wars hayranlarını mest edecek bir kısa film geldi. : Rebel Scum

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de serinin 7. filmi The Force Awakens’ın yarattığı rüzgar devam ederken daha önce pek çok ödüllü kısa filme imza atmış The Nguyen Kardeşler’den oldukça kaliteli kısa bir fan film geldi.

Hala vizyonda olan ve 1977-1983 yıllarında çekilen orijinal seriye yakınlığı ile dikkat çeken The Force Awakens, hayranlar arasında oldukça olumlu geri dönüşler aldı. The Nguyen Kardeşler’in çektiği bu 9 dakikalık kısa film de retro rüzgarını aynen sürdürüyor ve çoğu hayranın favorisi olan orijinal serinin ikinci filmi Empire Strikes Back’i odağına alıyor. Orijinal filmdeki Hoth Savaşı sonrasında geçen bu ufak hikayede dijital efektlere fazla sırt yaslamadan güzel bir iş çıkarılmış.

Rebel Scum adlı bu kısa film Kanada’da -30 derecede çekilmiş. Özellikle orijinal seriyi özlemiş hayranları memnun edeceğini düşündüğümüz bu kısa filmi sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca  The Nguyen Kardeşler’in diğer kısa film ve çalışmalarını http://www.bloodbrothercinema.com/ dan takip edebilirsiniz.

Rebel Scum

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

DenizBank İlk Film Yarışması’nın Jüri Üyeleri Belli Oldu 2 – Harika Uygur

DenizBank İlk Film Yarışması’nın Jüri Üyeleri Belli Oldu

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’nın
Pacific Rim ile 15 Dakika Kamera Arkası 3 – pacific rim banner

Pacific Rim ile 15 Dakika Kamera Arkası

158 kopyayla vizyona giren Pacific Rim'in kamera arkası görüntülerini içeren