Street Fighter TV Serisi Olarak Dönüyor! 1 – static1.squarespace.com

Street Fighter TV Serisi Olarak Dönüyor!

12 Aralık 2015

Genç yaşlı hemen herkesin sevdiği video oyunu Street Fighter yeni bir mini seri ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor: Street Fighter: Resurrection. Dizi Capcom and Machinima ortaklığı ile ekranlara gelecek.

Street Fighter TV Serisi Olarak Dönüyor! 2 – static1.squarespace.com

2014 yılında yine mini bir televizyon serisi olan Street Fighter: Assassin’s Fist, hikâyenin başkahramanları Ken ve Ryu’nun hikâyelerine ışık tutuyordu. Yeni dizide de işin mutfak kısmında aynı ekip bulunuyor. Yapımcı, yönetmen ve yazar kadrosu aynı olan mini seride bu sefer Assassin’s Fist’den 10 yıl sonra, yine bir başka Street Fighter kahramanı Charlie Nash’ın hikâyesine odaklanacak. Nash rolünde Suicide Squad, X-Men: Days of Future Past, Pacific Rim gibi popüler filmlerde dublörlük yapmış Alain Moussi olacak.

İlk seriden Ryu ve Ken’in de diziye dahil olacağını ekleyelim. Dizi için planlanan ilk gösterim tarihi ise Mart 2016. Ayrıca bu mini dizinin 16 Şubat 2016’da piyasaya çıkacak olan video oyunu Street Fighter’ın 5. halkası “Street Fighter V” ile de bağlantılı olacağı açıklandı.

Kaynak: geektyrant.com/news/street-fighter-resurrection-live-action-miniseries

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Hypnotic: Zihin Avı 2 Haziran’da Sinemalarda 3 – Hypnotic 2023 1

Hypnotic: Zihin Avı 2 Haziran’da Sinemalarda

2 Oscar ödüllü Ben Affleck, adrenalini yüksek, heyecan dolu aksiyon,
!f İstanbul’dan Tereddüt'e Özel Gala 4 – Tereddüt özel gala

!f İstanbul’dan Tereddüt’e Özel Gala

!f İstanbul’dan Tereddüt’e Özel Gala: !f İstanbul'un geçen yıl başlattığı