The Retirement Plan / Emeklilik Planı Fragman

Başrollerinde ünlü oyuncu Nicholas Cage ve Ashley Greene’in yer aldığı aksiyon, komedi, suç türündeki The Retirement Plan / Emeklilik Planı beyazperdede seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yüksek aksiyon içeren, kovalamaca sahneleriyle sinema tutkunlarının nefesini kesecek film, 29 Eylül tarihinde sinemalarda olacak.

Aksiyon komedi sevenleri adrenalin dolu bir dünyaya sürükleyecek The Retirement Plan / Emeklilik Planı beyazperdede seyirciyle buluşuyor.

Emeklilik Adamı Öldürür

Cayman sahillerinde mütevazı bir emekli hayatı yaşayan Matt’i (Nicholas Cage) bu hayattan çekip çıkaracak tek bir şey vardır: Kızı (Ashley Greene) ve torununun (Thalia Campbell) peşlerine düşen suç örgütünün pençesinden kurtarmak! Ne yazık ki birbirine kavuşan ailenin saadeti, çete liderinin izlerini sürmesiyle yarım kalır. Bu yüksek aksiyon kovalamaca Ashley’ye babasının gizli geçmişine dair gerçekleri gösterecektir.

Başrollerdeki Nicolas Cage ve Ashley Greene’e, Ron Perlman, Jackie Earle Haley, Joel David Moore, Ernie Hudson, Grace Byers, Rick Fox ve Lynn Whitfield eşlik ediyor. Filmin yazar ve yönetmen koltuğunda ise Tim Brown oturuyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Emeklilik Planı, 29 Eylül’de sinemalarda olacak.

The Retirement Plan / Emeklilik Planı Fragman 3 – The Retirement Plan Emeklilik Plani 2023 poster

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir