Üç Gala, Üç Ülke, Bir Gün 1 – edge of

Üç Gala, Üç Ülke, Bir Gün

12 Mayıs 2014

Yıldızlar benzersiz bir zamana karşı yarışla Londra, Paris ve New York’ta tekrar edecek galalarda hayranlarıyla buluşacaklar.

Edge Of Tomorrow Afiş

28 Mayıs’ta, “Yarının Sınırında/Edge of Tomorrow”un yıldızları Tom Cruise ve Emily Blunt, ilk kez aynı günde, üç farklı ülkede tekrarlanacak galalara yetişmek için zamana karşı yarışacaklar.

Daha önce böylesi görülmemiş global organizasyon, “start” vermek için mükemmel bir başlangıç noktası olan Londra’da başlıyor. Aşağıda verilen tüm gala saatleri şehirlerin yerel zamanlarına göre sıralanıyor:

  • Sabah 7:00. Açılış töreni Londra’da kırmızı halı organizasyonu ile başlayacak ve saat 9:00’da filmin gösterimi başlayacak.
  • 14:00 Paris’te kırmızı halı organizasyonu başlayacak ve 16:00’da film gösterimine geçilecek.
  • Son gala iki yıldızı da ABD’ye geri götürecek.
  • 22:00 New York’ta kırmızı halı başlayacak ve 23:59’da “Edge of Tomorrow”un New York gösterimi başlayacak.
  • Şehirler arası ulaşım jet ile sağlanacak. Cruise, Blunt ve filmin yönetmeni Doug Liman, sosyal medya aracılığıyla hayranlarıyla devamlı iletişim halinde olacak.

Bir grup basın mensubu da onlara eşlik ederek tüm gala organizasyonlarını anında takip edecek. Üç gala da online olarak canlı yayınlanacak. Tüm dünyadaki hayranlar da #EOTLive hashtag’i ile sosyal medya üzerinden yıldızları ve galaları takip edebilecekler.

“Edge of Tomorrow” yakın gelecekte dünyadaki hiçbir askeri gücün yenemeyeceği uzaylı bir ırkın Dünya’ya saldırmasını konu alıyor.

Binbaşı William Cage (Cruise) birdenbire kendisini bir intihar görevinde bulur. Birkaç dakika içinde öldürülür ve hemen ardından kendisini açıklanamaz bir zaman döngüsünün içinde bulur. İçine düştüğü zaman döngüsü onu aynı acımasız savaşı tekrar tekrar yaşamaya ve tekrar tekrar ölmeye zorlar. Ama baştan aldığı her savaşta Cage, yanında yer alan Özel Kuvvetler savaşçısı Rita Vrataski (Blunt) ile becerilerini geliştirir. Cage ve Rita’nın tekrarladıkları her savaş, onları uzaylıları yenme hedeflerine bir adım daha yaklaştırır.

Filmin Türkiye vizyon tarihi 6 Haziran.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Faster Pussycat Filminin Yıldızı Tura Satana Öldü 2 – 2 fasterpussycatkillkic90 g

Faster Pussycat Filminin Yıldızı Tura Satana Öldü

Tura Satana vefat etti. Henüz resmi açıklama yapılmadı. Haber menajeri
Scary Stories to Tell in the Dark 23 Ağustos'ta Sinemalarda 3 – Scary Stories to Tell in the Dark 01

Scary Stories to Tell in the Dark 23 Ağustos’ta Sinemalarda

Guillermo del Toro’dan kabuslarınıza girecek bir korku filmi geliyor. Scary