Alper Mestçi'den Üç Harfliler: Beddua Geliyor 1 – Harfliler Beddua banner

Alper Mestçi’den Üç Harfliler: Beddua Geliyor

Üç Harfliler: Beddua filmine ait ilk haberler gelmeye başladı. Türk korku sinemasının başarılı isimlerinden Alper Mestçi’nin yönetmen koltuğuna oturduğu Üç Harfliler serisinin yeni devam filmi, seyircileri dehşete düşürmeye hazırlanıyor.

Alper Mestçi’nin yönettiği Üç Harfliler serisinin yeni halkası, lise günlerinden beri yakın bir grup arkadaşın bir şamanla tanıştıktan sonra değişen hayatlarını konu ediniyor. Beddua iki tarafı keskin bir kılıç gibi gökyüzüne çıkmış, kara bulutların arasına gizlenmiş ve hedefini aramaktadır.

Özet: Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

Alper Mestçi’nin senaryosunu da yazdığı yeni Üç Harfliler filminin görüntü yönetmenliğini Eren Nayir üstlenirken, müziklerde ise Reşit Gözdamla’nın imzası var.

Başrollerine Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal ve Gizem Takma’yı yerleştiren korku filminde Nural Erkol, Vural Ceylan, Nurdan Tünay Kekeç, Aydın Erek, Uğur Sidar Acar ve Yavuz Çetin de yer alıyor.

Üç Harfliler: Beddua; dört genç kızın hayatlarını cehenneme çeviren, kimin tarafından edildiği belirsiz bir beddua ile yüzleşmelerinin Bursa’da yaşanmış gerçek hikayesi!

Merakla beklenen film 15 Haziran Cuma günü vizyona girecek.

Alper Mestçi'den Üç Harfliler: Beddua Geliyor 2 – Harfliler Beddua 2

Alper Mestçi'den Üç Harfliler: Beddua Geliyor 3 – Harfliler Beddua 3

Alper Mestçi'den Üç Harfliler: Beddua Geliyor 4 – Harfliler Beddua 1

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir