Yerlerinizi Alın, Uzay Çağı Başlıyor! 1 – Lost in Space 1

Yerlerinizi Alın, Uzay Çağı Başlıyor!

13 Nisan 2018

Yerlerinizi alın, Uzay çağı başlıyor! Netflix sizi uzaya çıkarıyor! Nisan ayında hepsi uzayda geçen, birbirinden iddialı üç yeni Netflix orijinal yapımı gösterime giriyor. Bir dizi, bir film, bir de belgesel…

Lost in Space

Yerlerinizi Alın, Uzay Çağı Başlıyor! 2 – Lost in Space

Prömiyerini 6 Nisan’da, Dubai’deki Middle East Film and Comic Con 2018’de yaptı. Bugün (13 Nisan) tüm dünyayla aynı anda Netflix’te. Bilim kurgu fanlarının merakla beklediği Lost in Space, 1960’ların hit dizisinin yeniden yorumu. Dizi, bizi günümüzden 30 yıl sonrasına, uzayda kolonileşmenin başladığı bir döneme götürüyor. Başka bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere yola çıkan Robinson ailesinin başından geçenlere tanıklık edeceğiz. Toby Stephens, Molly Parker, Parker Posey ve Ignacio Serrichio başrollerde. Tüm aile üyelerini TV karşısında yeniden bir araya getirecek Lost in Space macerasını kaçırmayın!

Orbita 9

Yerlerinizi Alın, Uzay Çağı Başlıyor! 3 – Orbita 9

Filmde, tüm hayatı boyunca bir uzay gemisinde yalnız yaşamış bir kadın, aniden hayatına giren ve dünyasını altüst eden bir mühendise aşık oluyor… Netflix’te yayında.

Mercury 13

Yerlerinizi Alın, Uzay Çağı Başlıyor! 4 – Mercury 13

1961’de kadın pilotlar astronot olmak için sıkı testlerden geçer. Ancak uzay yolculuğu için sadece erkekler seçilince kadınların çekilmesi istenir. Belgesel 20 Nisan’da gösterime giriyor.

Bir de bonus var: Nightflyers

Bu ay yayına girmiyor ama anmadan geçmek olmaz. George R.R. Martin’in kısa romanından uyarlanan dizi, uzaylılarla temas kurmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanını anlatıyor. Yayın tarihi mi? Sürpriz!

Nightflyers’ın dünyasına ilk bakış için ise ilk bakış / tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Marvel's The Punisher İkinci Sezon Fragmanı 5 – Marvels The Punisher

Marvel’s The Punisher İkinci Sezon Fragmanı

18 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda Netflix ekranlarına gelecek Marvel’s
Black Mirror Yeni Sezonuyla 5 Haziran'da Dönüyor 6 – Black Mirror 5 Sezon 03

Black Mirror Yeni Sezonuyla 5 Haziran’da Dönüyor

Black Mirror beşinci sezonu, Charlie Brooker ve Annabel Jones önderliğinde