Violent Night / Vahşi Gece Fragman

Yönetmenliğini Tommy Wirkola’nın üstlendiği, başrolünde David Harbour’ın yer aldığı Violent Night / Vahşi Gece filmine ait Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Anguish (2015), Nobody / Önemsiz Biri (2021), John Wick serisi ve Bullet Train (2022) gibi filmlerin kural tanımaz yapımcılarından, bahsinizi her zaman kırmızıya yatırmanızı söyleyen, karanlık bir Noel gerilimi geliyor.

“Her şey sakin” cümlesinin cehenneme kadar yolu var

Bir grup paralı asker, Noel akşamı zengin bir ailenin evine girip içerideki herkesi rehin aldığında sürpriz bir dövüşçünün, Noel Baba’nın (David Harbour; Black Widow, Stranger Things dizileri) da orada olacağına hazırlıklı değildir ve Noel Baba, onlara neden bir aziz olmadığını göstermek üzeredir.

Filmde ayrıca Emmy ödüllü John Leguizamo (John Wick), Cam Gigandet (Without Remorse), Alex Hassell (Cowboy Bebop), Alexis Louder (The Tomorrow War), Edi Patterson (The Righteous Gemstones) ve Beverly D’Angelo (Sevimli Aile Tatilde serisi) de rol alıyor.

Violent Night / Vahşi Gece Fragman 1 – Violent Night Vahsi Gece 1

Yönetmenliğini, Norveçli yönetmen Tommy Wirkola’nın (Hansel & Gretel: Witch Hunters / Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları, Dead Snow serisi) yaptığı Violent Night / Vahşi Gece’nin yapımcıları 87North’tan Kelly McCormick, David Leitch ve Guy Danella. Orijinal senaryonun yazarları ise Sonic the Hedgehog / Kirpi Sonic’in de yazarları olan Pat Casey ve Josh Miller. Filmin idari yapımcısı ise Marc S. Fischer.

Violent Night / Vahşi Gece

Yönetmen: Tommy Wirkola
Senaryo: Pat Casey, Josh Miller
Oyuncular: David Harbour, John Leguizamo, Cam Gigandet, Alex Hassell, Alexis Louder, Edi Patterson and Beverly D’Angelo
Yapımcılar: Kelly McCormick, David Leitch, Guy Danella, Annie Marter

Violent Night / Vahşi Gece Fragman 2 – Violent Night Vahsi Gece poster 2

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir