War of the Worlds’ün Çekimleri Başlıyor! 1 – 8998

War of the Worlds’ün Çekimleri Başlıyor!

29 Temmuz 2018

FOX Networks Group, “War of the Worlds”ün çekimlerinin Eylül 2018’de başlayacağını duyurdu. BAFTA ödüllü yazar Howard Overman’ın imzasını taşıyan yapım, ünlü yazar H.G. Wells’in eserinin modern bir uyarlaması olacak.

War of the Worlds’ün Çekimleri Başlıyor! 2 – 4630065756

FOX Networks Group, “War of the Worlds” için çalışmaların başladığını açıkladı. Çekimleri Eylül 2018’de başlayacak olan yapım, H.G. Wells’in aynı isimli eserinin modern ve yeni bir düzenlemesi olacak ve günümüz Avrupasında sahnelenecek. BAFTA Ödüllü yazar Howard Overman’ın imzasını taşıyan yapım, 2019 yılında Avrupa ve Afrika’daki 50 ülkede yayına girecek.

Sıradan insanların sıra dışı hikayesi

Dünya klasiklerinden “War of the Worlds”, sıra dışı durumların ortasında kalan sıradan ama ölümcül bir savaşın kurbanı olan insanların hikayesini konu alıyor. Gökbilimciler başka bir galaksiden gelen bir sinyal tespit ettiklerinde, bunu dünya dışı yaşamın bir kanıtı olarak kabul ederler. Tüm dünya bu temasın devamını merakla beklemeye başlar ancak kısa bir süre sonra bu bekleyişin çok da uzun sürmeyeceği anlaşılır. Günler içinde yeryüzündeki tüm insan türü yok olurken yalnızca bir kaç kişi hayatta kalmayı başarır. Gökyüzünde gemiler belirmeye başladığında hayatta kalanların kafasında tek bir soru vardır: Bu saldırıların sebebi ne? Zaman geçtikçe ise tek bir şey açıklığa kavuşur: Uzaydan gelen bu saldırı keyfi değil, aksine tohumları yıllar boyunca gözlerimizin önünde ekilen olayların bir sonucudur.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Öteki Sinema Beyazperde’ye Konuk Oldu

Beyazperde'ye konuk olduk. Türkiye’nin En İyi Yerli Sinema Blogları başlıklı

E.T.’nin Babası Carlo Rambaldi Hayatını Kaybetti

Film dünyasında, E.T'nin babası olarak anılan, 3 Oscar ödüllü İtalyan