Yeni Blumhouse Gerilimi "The Hunt"tan Fragman! 1 – maxresdefault 2

Yeni Blumhouse Gerilimi “The Hunt”tan Fragman!

31 Temmuz 2019

Z for Zachariah ve İtaat filmlerinde imzası bulunan Gotham ödüllü Craig Zobel’in yönetmen koltuğunu üstlendiği gerilim filmi The Hunt’tan ilk fragman seyircilerin beğenisine sunuldu. Kapan ve Ölüm Günün Kutlu Olsun serisi gibi başarılı korku filmlerinin yapım şirketi Blumhouse’ın yapımını üstlendiği korku-gerilim filmi, aksiyon dozajını yüksekte tutacak gibi görünüyor.

Filmin konusu; Birnirini tanımayan on iki yabancı bir anda ormanlık bir alanda uyanır. Nerede olduklarını veya oraya nasıl gittiklerini hiçbiri hatırlamamaktadır. Daha da önemlisi çok özel bir amaç için seçilmiş olduklarını bilmemektelerdir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir grup küresel elit sosyete üyesi spor için insanları avlama etkinliği düzenlemektedir. “Av” adını verdikleri bu etkinlik için de ilk kez bir araya gelmişlerdir. Devasa bir ormanlık alanda kaçmaya çalışan 12 kişiyi tek tek avlamayı hedeflemektedirler. Fakat bu seçkin zenginlerin kötücül planı raydan çıkarılmak üzeredir. Avlananlardan biri olan Crystal, bu tehlikeli oyunu bütün avcılardan daha iyi bilmektedir. Tek tek avcıları ava dönüştüren genç kadın, birer birer avcıları elerken tüm bu planın ortasındaki gizemli kadına doğru adım adım ilerlemeye başlar…

Crystal olarak Glow’un yıldızı Betty Gilpin’in karşımıza çıktığı filmin oyuncu kadrosu da bir hayli iddialı. Filmin oyuncuları arasında Gilpin’e ek olarak; American Horror Story ve Oyun’dan hatırlayabileceğimiz güzel oyuncu Emma Roberts, ödüllü dizi This is Us’ın Kevin Pearson’ı Justin Hartley, 2 Oscar ödülü sahibi başarılı oyuncu Hilary Swank, It’s Always Sunny in Philadelphia’nın yıldızı Glenn Howerton, Powers’ın Nicole Glantz’ı Teri Wyble, The Mindy Project’in Morgan Tookers’ı Ike Barinholtz, Macon Blair ve Oscar adaylığı bulunan Amy Madigan yer alıyor.

Senaryosunu Nick Cuse ve Damon Lindelof ikilisinin üstlendiği, Amerikan politikasının şu anki durumuna dayanan yıkıcı bir siyasi gerilim filmi olarak öne çıkan korku-gerilim türündeki “The Hunt” filmi ülkemizde 27 Eylül’de seyircilerinin karşısına çıkacak.

Kaynak: Beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Türkiye’nin İlk Punk Filmi Arada !f İstanbul'da! 2 – Arada 01

Türkiye’nin İlk Punk Filmi Arada !f İstanbul’da!

Mu Tunç​’un yazıp yönettiği Arada, Türkiye’deki ilk gösterimini 17. !f
Ant-Man and the Wasp: Quantumania Yeni Fragman 3 – Ant Man and the Wasp Quantumania 2023 1

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Yeni Fragman

2023 yılının merakla beklenen filmi Marvel Studios imzalı Ant-Man ve